Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder, stb. randikeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, stb. randikeresőre minek regisztrálnak fel a nők ha csak lájkvadászatot tartanak és igazából nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 12:08
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

#20


Tudom mit jelent, én pedig mondtam, hogy HA módomban áll.


Egy kávét vagy egy köszönést ha fintorral viszonoz pár csinos nő akkor egy segítő kézre is fintorogna?

2023. febr. 25. 15:26
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

21# neked nagy bajok vannak fejben.

Mondd, miért nem tudod elfogadni ha valaki nem akar veled ismerkedni? Ennyi tartás sincs benned akkor kinek kellenél?

2023. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

#22


El tudom fogadni, csak utána ha meglátnék egy ilyen nőt akkor ő se várhatná el tőlem, hogy segítsek bármiben. Ilyen egyszerű.

2023. febr. 25. 15:50
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező olyan vagy mint egy durcás gyerek‚ tudod a nők a férfiakat kedvelik.
2023. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

#24


Szerintem meg nem. Én egy igazi férfi vagyok.


A nők viszont azt kedvelik aki jóképűnek született, nos ez nem a férfiak védjegye.


Ha valakit úgy pottyant ki az anyja, hogy jóképű és 185 cm-re nő közben meg kukás azt imádják a nők.


Viszont ha van egy FÉRFI mint én aki sikereket ér el az életében és bőven az átlag fölé pozicionálja magát ezzel azt lenézik a nők mert 170 centis és van egy kis pocakja?


Persze ha eljönnek mondjuk egy interjúra amiben én is részt veszek akkor mézes-mázasok , csak ennek nem adok teret, ismerem a női jellemet, egy szobában nem fogok egyedül lenni nővel csak ha be van kamerázva és hang rögzítve van. Bepróbálkozik, hogy előrébb jusson, elutasítom aztán még a végén ő találja ki, hogy bántalmazni akartam. Ilyen aljasságoknak nem adok utat.

2023. febr. 25. 16:11
 26/36 anonim ***** válasza:
Na Shrek megunta az előző kérdést úgy látom
2023. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

23# Te tényleg csökkent vagy már bocs.

Képzeld el, én segítenék annak a férfinek aki rászorul, még akkor is ha az tegnap közölte, hogy nem vagyok az esete.

Paff, látod ilyen is van.

Hogy miért? Mert egészséges ép elméjű nő vagyok, aki felfogja agyilag, hogy a másikkal nincs semmi baj, meg neki sem velem, egyszerűen nem jövök be neki mint nő!

De te nem veszed észre magad hogy veled van a gond nem a nőkkel.

2023. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

#27


Itt ezt írod, de a valóságban ha egy férfi tényleg megalázna és ott lennél utána akkor nem tudni hogyan alakulna a helyzet. Elengednéd e a kezét ha csak te tartanád a szakadék szélén?

2023. febr. 25. 16:20
 29/36 anonim ***** válasza:

28# Engem nem szoktak megalázni. Tisztelem a férfiakat, és ők is tisztelettel bánnak velem.

Ha téged megaláznak akkor vagy hülyékkel ismerkedsz, vagy azt kapod vissza amilyen vagy velük.

Itt az írásaidból valahogy az utóbbira tippelnék.

Még valami. Nem születtél jó pasinak oké. Millió ember nem született annak, mégis tud, akar kompenzálni, fejlődni, és nincs egyedül.

Csak le kell másolnod hogy ők hogyan csinálják.

2023. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell taposni, rugdalni őket. Azt szeretik.
2023. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!