Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem gáznak a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem gáznak a társkeresőket?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Még nem volt komolya kapcsolatom, igazából 15 éves korom óta nem is volt, nem is kerestem. (Nyílván az ilyen gyerekszerelem volt, de az volt az első, szóval nekem meghatározó) Viszont már szeretnék. Próbáltam utcán leszólítani lányokat, de eddig nem jártam sikerrel. Októberben megismertem egy lányt egyetemen, azóta beszélgettünk találkozgattunk, de semmi mem történt soha, csak hitegetett végig. Nem akartam feladni mert beleszerettem, de eljutottunk odáig (kb. 3 héttel ezelőtt) hogy konkrétan elmondta hogy ő nem akar semmit. Szóval itt a vége.


Ez ilyen bevezető sztori volt, most jön a lényeg.


Kb. egy éve jutott először eszembe hogy regisztrálok egy társkeresőre, de amikor elhatároznám magam, mindig arra jutok hogy ez annyira gáz, nem akarom hogy az ismerőseim meglássanak ott.. Csak én vagyok ilyen ezzel kapcsolatban?


Vagy ez tényleg egy ciki dolog?


Azt hallottam sok helyen hogy tinderen is inkább alkalmi partnereket keresnek, lehet ez az oka hogy cikinek érzem.


Tudom, ne foglalkozzak azzal mit gondolnak mások, de mégis bennem van ez.


Mert én komoly kapcsolatot szeretnék.


Illetve ha társkereső, melyik a legjobb?



2023. febr. 20. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Talán a tinder nem a legjobb hely a komoly kapcsolat keresésre, de a legtöbb társkereső sem feltétlenül alkalmas erre. Mármint ilyen "kirakat vásár" szerűség és megértem, hogy miért érzed gáznak.. egy nőnek úgyis írogatni fog rengeteg férfi és általában teljesen random nehéz úgy nyitni, hogy az érdekes legyen a másik számára főleg akkor, ha nem ír magáról semmi olyat amire lehetne reagálni.


Szerintem a társkeresés alapvetően nem feltétlenül jól működik, ha célzottan és direkt csináljuk. Mármint spontán jobb, ha haverokkal ide-oda elmentek vagy beültök valahova vagy szimplán odamentek lányokhoz..


Egyébként én nem mondom, hogy gáz a társkereső de szerintem nagyon nem nekem való, én nem vagyok olyan aki szívesen oszt meg magáról nyilvánosan dolgokat, meg foltozgatja magát menő autóban vagy itt-ott..

2023. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Teso, nem akarlak elkeseriteni, de olyan virsliparty van ezeken az appokon, hogy meg ha erdekelne is teged ez, akkor is nagyobb az eselye, hogy a kutyat sem erdekelned, mint hogy talalj valami komolyat. Az esely ettol meg ott van, de nem ugy, ha tokonlovod magadat elore.


Szoval ne gondold ezt tul. Ez majdnem olyan, mintha azert nem edzenel, mert attól felnel, hogy "tul nagy" leszel. Nem igy mukodik.

2023. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%
Az, hogy szerinted gáz, az nem jelenti azt, hogy nincs értelme, csak neked úgy látszik nem igazán ez a módszer, ami meghozza a várt szerelmet. Mások nem értem miért látnának meg társkeresőn, tehát vagy ő is regisztrálva van és akkor eleve miért cikizne emiatt, vagy elmondod nekik, máshogy nem tudja meg, olyan kell, ami nem nyilvános. Nekem sosem volt ezzel gondom és én ott már több lányt is találtam, akikkel hosszú ideig voltam együtt, most is így van egy élettársam. Ha egy lány hiteget, akkor 2 dolog lehet, vagy arra vár, hogy lépj és nem teszed meg, aztán emiatt dob, vagy lesz közben másik pasija, vagy hagyod játszadozni. 2-3 alkalommal, ha semmivel sem kerültök közelebb egymáshoz, akkor abból nem is lesz semmi sosem.
2023. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen fiatalon a helyedben nem társkeresőn próbálkoznél, hanem sport, hobbi, érdeklődés köré szerveződő közösségekben.
2023. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen társkeresőknél a csajok felszínes, mesterkélt kifestett pitsák, akiknek 0 személyiségük van. Semmi értelmeset nem fogsz találni, csak használati tárgyaknak valók.


Inkább a saját érdeklődési körödben legyél csoportokban és ott írkálj, keltsd fel ott a nők figyelmét.

2023. febr. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért érzed annak, mert az is.

N

2023. febr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Én pl tinderen ismertem meg a vőlegényemet. Ismerosi körben is sok kapcsolat alakult ki onnan. Miért kene gaznak éreznem? Az a ciki, ha valaki úgy gondolja, hogy gaz.


24N

2023. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Semmi másra nem jó a társkereső, mint tönkretenni az önbizalmad, elcseszni az idődet és mentális problémákat, előitéleteket, keserűséget összeszedni.
2023. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
7. Nőként nem nagy fegyvertény kiválasztani egy pasit az ezer meg ezer közül.
2023. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Aha, hidd csak azt :D sok a férfi, igaz, de a nagy többség közülük abszolút nem alkalmas kapcsolatra.
2023. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!