Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem gáznak a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem gáznak a társkeresőket?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Még nem volt komolya kapcsolatom, igazából 15 éves korom óta nem is volt, nem is kerestem. (Nyílván az ilyen gyerekszerelem volt, de az volt az első, szóval nekem meghatározó) Viszont már szeretnék. Próbáltam utcán leszólítani lányokat, de eddig nem jártam sikerrel. Októberben megismertem egy lányt egyetemen, azóta beszélgettünk találkozgattunk, de semmi mem történt soha, csak hitegetett végig. Nem akartam feladni mert beleszerettem, de eljutottunk odáig (kb. 3 héttel ezelőtt) hogy konkrétan elmondta hogy ő nem akar semmit. Szóval itt a vége.


Ez ilyen bevezető sztori volt, most jön a lényeg.


Kb. egy éve jutott először eszembe hogy regisztrálok egy társkeresőre, de amikor elhatároznám magam, mindig arra jutok hogy ez annyira gáz, nem akarom hogy az ismerőseim meglássanak ott.. Csak én vagyok ilyen ezzel kapcsolatban?


Vagy ez tényleg egy ciki dolog?


Azt hallottam sok helyen hogy tinderen is inkább alkalmi partnereket keresnek, lehet ez az oka hogy cikinek érzem.


Tudom, ne foglalkozzak azzal mit gondolnak mások, de mégis bennem van ez.


Mert én komoly kapcsolatot szeretnék.


Illetve ha társkereső, melyik a legjobb?



2023. febr. 20. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10. Fura. Mi a gond velük? Az én ismerőseim zöme értelmiségi, diplomás, normális ember. Férfiakról beszélek természetesen. A társkereső piacon mégis egy kalap alá veszik őket a céltalannul tengődő buta ösztönlényekkel. A társkeresőkkel az a baj, hogy mondhatni minden a jó fotón és a paramétereken múlik.

Mindenki úgy gondolja, hogy neki csak a legszebbre rá kell bökni. A legszebb meg a mérce, az alá nem akarja adni az ember. Ja, szóval a beugró a vonzó külső, ehhez kell még hozzá csapni egy fejlett nyugat európai csúcskategóriás személyiséget.


Olyan ez, mintha a férfiak egy fittness modell külső mellé keresnének egy szextündért aki süt, főz,takarít, anyuci helyett anyuci, vagány, humoros, jól keres, 5 nyelven beszél, divatosan öltözik stb.


Hát, innen nézve a nők felhozatala is elég gyengusz. A kettős mérce meg az, hogy egy nő simán kérkedhet vele, addig egy férfit meg elküldenek a h.... f...ra.

2023. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván úgy van értelme, ha az ember tudja, mit keres. Én tudtam, mit keresek, tudtam, én milyen vagyok. Így sikerült teljesen hozzam illő part találni.
2023. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mondjuk én idősebb vagyok, és lassan már semmit se tartok cikinek. Felléptem a T-re csak kipróbálás céljából, és csak pusztán poénból bejelöltem az egyik szomszédomat, akit ott láttam :D Aztán arra se emlékszem már mi lett az app-al, hogy most ha kiléptem már, és többet nem lépek be, akkor folyton mutatja neki a match-et. Néha szokott furán nézni...
2023. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Hat, nekem sajnos nem volt lehetőségem élőben ismerkedni. Elég csinos vagyok, ezért sokszor megesett, hogy nem mertek odajönni hozzam ismerkedni, inkább csak a “távolból” csodaltak, és egyszerűen nem lett volna képem nekem felszedni nőként egy férfit.

Úgyhogy választhattam, hogy várok a csodára, vagy fel megyek tinderre. Életem legjobb döntése volt, mert így találkoztam a párommal :)

2023. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Tinderen ismertem meg a férjem,babánk is van. Nyilván nem ő volt az első akivel beszéltem/találkoztam, ennyire nem rózsaszín a történet. Kisebb nagyobb megszakításokkal 3 évig használtam. Sosem éreztem cikinek a használatát, az más kérdés ahogy mindenhol, ott is sok az olyan ember akire nem érdemes időt pazarolni. Sokszor utólag derül csak ki. Jó tanulópénz volt, hogy őt sose hagyjam el, tegyek a kapcsolatért/ házasságért. 33N
2023. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
15. Na de miért fekszetek le egyből minden bájgúnárral, pszichopatával, nárcisztikussal, önimádóval? Mi az hogy később derül ki ez róluk? Abból kellene kiindulni, hogy egy férfi aki téged akar, az tud várni. Csak hát fosás van hogy a széofiú mással fekszik le ha két nap alatt nem fekszetek le vele. Igazából ti veritek át önmagatokat.
2023. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

16. Ezen én is sokat gondolkodtam. Engem mindig az izgalom/ismeretlen vitt bele, a gyermeki lelkesedés és rajongás, ha tényleg szepfiúról volt szó. Persze nárciba is belefutottam, de tudjuk azért ők képesek felültetni a hullámvasútra. Lefeküdni nem azért feküdtem le bárkivel is, mert féltem attól, hogy lelép. Természetesen nem minden randi (akár több is ugyanazzal a férfival)végződött testiséggel. Mind1 is magyarázkodni, néha azért eszembe jutnak ezek az évek

:)

2023. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem akkor is fura amikor a nők ennyire könnyen adják magukat. Nekem férfiként nem menne ilyen könnyen mint nektek. Igaz, sosem csesztem rá. Volt egy egyéjszakásom egy bombázóval, de nem jött be, mert nekem ez túl személytelen. Na mindegy, ezeken már régen túl vagyok, lassan már a lányom lesz eladó sorban. 🙂
2023. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16


Hat én speciel senkivel nem feküdtem le :D a párommal is csak másfél hónap után, úgyhogy ez nem talált.

És továbbra sem fogok inkább egy rondaval összejönni, amikor pont, hogy tőle várható nagyobb valószínűséggel a megcsalas a komplexusai miatt :D

2023. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőzni nem gáz, de ha annak érzed, ne csináld!


Egyetemen nincs több nő?

2023. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!