Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy hétig nem piálok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hétig nem piálok, azzal bizonyíthatom a csajnak, hogy nem alkesz vagyok, hanem egy alfahím, aki tud parancsolni magának?

Figyelt kérdés
Múltkor a csajszival randin előkerült egy üveg ágyas pálinka, én meg kiguberáltam az aljáról a gyümölcsöt, és elszopogattam. Csak sajnos így sok lett a nafta, és hogy hogy nem, randi végére beborultam a kanapé alá. A csaj meg megsértődött, hogy micsoda alkesz vagyok. Ha most egy hétig nem piálok, akkor azzal bizonyíthatom, hogy határozott alfahím vagyok, a magam életének az ura?

2023. febr. 23. 09:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem te vagy aki a múltkor randi közben azt mondta, hogy "rumoskóla, nyamnyam"?XD"


Tuti hogy ugyanaz a troll a kérdező... Ekkora balfaßságot :D

Amúgy a pia és a piálás tök simán összetarthat egy párkapcsolatot én elég sok példát tudok erre, szóval nyugodtan lehetsz alkesz kérdező, csak keresned kell magad mellé egy olyan nőt aki szintén szeret vedelni.

2023. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha egy hét menni fog, akkor utána tuti előjönnek az elvvonási tünetek, de már szerintem előtte. Ennek a megállításához doki kellene.
2023. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Finom zamatos sört fogyassz és rendelj ízletes meleg ételt
2023. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát alfahìm manapság egy kígyúrt ITs lenne inkább. Légy inkább kígyúrt programozó te is xd
2023. febr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%

A kérdező nekem roppant szimpatikus, kicsit magamra ismertem benne.

Bár én már túl vagyok a "kenyerem javán" (50+) nagyon is jól esik egy átmelózott hét után beülni a kocsmába és begurítani párat az arcba. Amúgy elmondanám, hogy nem is kevés jól kinéző nőci van arra, főleg a negyedik pohár után és van mikor olyan jó lesz a hangulat hajnalra, hogy nem győzöm lerugdalni magamról őket. Hát igen szép is tud lenni az élet itt a faluba.

2023. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Senior Séf ***** válasza:
71%
Van egy rossz hírem, kérdező. Aki említésreméltó "hőstettnek" éli meg, hogy egy hétig nem piál, az bizony masszív alkesz. Tudom, mert én is az vagyok. Igaz, hogy 31 éve absztinens, de attól még alkoholista.
2023. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
A kis sarki boltig nem jutsz el jozanul .
2023. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Milyen gyümölcs volt az alján? Lehet amúgy kapni a zöldségesnél is vagy a lidl-be, nem kell amiatt meginni az egész pálinkát..
2023. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én már 1 hete józan vagyok, de már szinte falfehér a bőröm és remegek mint a kocsonya. Mennyi ideig kell még kibírnom, hogy elmúljon ez a rontás?
2023. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
Aki bármilyen formában alfahímnek mondja magát az nekem off
2023. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!