Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok már az is baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok már az is baj ha egy alfahím bírja a piát?

Figyelt kérdés

Múltko randiztam egy csajjal. Mentünk randira közbe elgondolkoztam hogy mi a fenét kéne innom. Aztán bevillant hogy rég húztam le egy adag rumos kólát. Véletlenül hagosan ki is mondtam:

- Hmm, rumos kóla, nyami-nyami!

Mire a csaj megsértődött, hogy még randira menet is a piáláson jár az eszem. Már az is baj, hogy birom a piát, nem úgy, mint a sok kis café lattét zabáló lekvármatyi?



2023. febr. 7. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekes hozzáállás.


Az alkoholista type sok nőnek nem jön be.


Eléggé taszító dolog ez így.

2023. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Mi van Bazsi?
2023. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hány nő szemében leszel attól férfias, ha bírod a piát, de azt tudom, hogy nagyon sok nő menekül az olyan férfiaktól, akik rendszeresen isznak.
2023. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Az alkoholizmus az egyik legundorítóbb, legférfiatlanabb dolog, amit bárki tehet.
2023. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Szép kis agymenés.
2023. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a baj, hogy bírod. Az a baj, hogy alkoholista vagy.
2023. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

3. Sajnos van, amikor nincsenek jelei hogy rosszabbodik a helyzet.



Én voltam ilyen kapcsolatban. Fenyegetés, zaklatás is volt amikor ő részeg volt. De voltam annyira kemény, ha kellett megvédem magam de azt nem hálálja meg. Nem mondanám alkoholistának, de szeretett inni. Én ezt nem bírtam, ott hagytam.


Mondjuk apám naponta csinálja, ő az alkoholt választotta helyettem. 🤷🏻‍♀️

2023. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Az alfahím... xDDDDD
2023. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
Ja és az ilyen csajok azok, akik randi után hazamennek és leküldenek egy kőbambit
2023. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Alfahím persze. Aztán megszólalni nem mer ha szenbejön neki egy csinosabb nő az utcán.
2023. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!