Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Hány sikertelen próbálkozáson/csalódáson voltatok túl, míg megataláltátok a párotokat? 25/L

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

25 évesen találkoztam azzal, akivel sokáig ugy gondoltam hogy végleg együtt maradunk. Ő volt a harmadik komolyabb kapcsolatom.

Végül csak 2 év lett belőle

2023. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Három kapcsolatom volt, mindhárman szakítottak velem, mert meg másokkal is akartak lenni, én voltam az első komoly. Ezután egy életre megtanultam, hogy senkinek ne legyek az első.

A mostani paromnak voltak barátnői előttem, viszonylag sok, de egyik sem volt hosszabb kapcsolat pár hónapnál, én vagyok neki a legkomolyabb.

Nekem volt egy 3,5 éves és két fél éves kapcsolatom.

Úgyhogy most, negyedjere érzem, hogy a helyemen vagyok, 2 éve.


24N

2023. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Kifejezetten csalódás vagy sikertelen próbálkozás nagyon kevés történt életemben. Koptattak már le, éreztem már magam átverve 1-2 alkalommal, de egy hosszú, alapvetően nem rossz kapcsolat, ami ennek ellenére valamiért véget ért (és nem csúnyán végződött) azért nem ez a kategória. Inkább ilyenekben volt részem eddig, sokat randiztunk, volt, akivel évekig együtt voltunk, aztán valamiért mégsem egymással akartunk megöregedni.


26n

2023. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

Volt egy 5 éves kapcsolatom. Drámai vége lett

Utána találtam meg (23évesen) a mostani párom. Férjem. Gyerekeim apja.

30 vagyok

2023. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Én férfi vagyok, elnézést hogy beleszólok. Én férfi létemre úgy álltam a dologhoz, hogy 26 évesen megláttam egy lányt(21), és eldöntöttem hogy meghódítom és ő lesz a feleségem. Csak magam adtam, tényleg egy "hadjárat" volt, de ő lett a feleségem. Nem azért mert társfüggő lettem volna, vagy szexuálisan nem bírtam magammal. Húúú, leudvaroltam a csillagos eget, a társa voltam mindenben, de én örültem ha vele lehettem, és igazából ő is fordítva. Ez olyan bizalmat és szoros szálakat adott, hogy 23 éve együtt vagyunk mint család. A legszebb évek azok amikor udvarol egy férfi a nőnek, sosem adnám alább ha újra születnék! Elnézést a kitérőért, csak férfi szemszögből is, vagyis az én szemszögemből. :)
2023. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Az ötödik kapcsolatom lett az igazi. 23 évesen találkoztunk, 9 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.
2023. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
Kettő komolyabb volt. Most úgy érzem az utóbbi években, hogy megtaláltam azt, akivel együtt szeretnék maradni. Persze, fiatal vagyok még, akármit hozhat a jövő.
2023. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

21 voltam, a férjem 22. Előtte csak két rövidebb kapcsolatom volt, de azt gondolom, mi vagyunk egymásnak az igaziak.


11 éve vagyunk együtt.

2023. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem azért látni pozitív példákat is, szóval mégsem annyira rossz a helyzet?
2023. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a lepontozásokat :D
2023. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!