Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha komoly pénzügyi oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly pénzügyi oldalon van ilyen komment, akkor kijelenthető, hogy nem lehet pénzhiányra hivatkozni gyereket-nem-szülés esetén, tehát valójában az itt kommentelők látják rosszul a helyzetet (és mindenki, aki erre hivatkozik)?

Figyelt kérdés

"Ahogy novekszik az eletszinvonal es a fogyasztas, ahogy tagulnak a lehetosegek, ugy csokken a gyerekszam.

Az en kornyezetemben az elsok meg csak-csak megerkeznek, de a masodik gyerekek tomegevel nem szuletnek meg, az ok mindenhol ugyanaz: tul sok lemondassal jarna a szulok reszerol. Nem kozvetlenul az anyagi raforditast ertik ez alatt, hanem az idejuket es lehetosegeiket ‘feltik’.

Bonuszkent ahol az elso gyerek zuros volt ujszulottkent, ertsd hasfajos, rosszul alvos stb. ott meg aztan anyuka kezzel-labbal tiltakozott, mondvan neki is van elete.

A csaladbaratsagban igazad van, de a hajadra kenheted egy individualista fogyasztoi kozegben.

Ezzel nem minositek senkit, csak szemelyes obzervacio."


2023. febr. 14. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, de ez mindig is így volt. De, a pénzhiány miatt születik sok gyerek, mert ha több gyerek van, több után tudnak segélyt kapni, többen tudnak elmenni dolgozni a családból.

És neked nem mindegy, hogy melyik országban hány gyerek születik? Az emberiség nagyon nem ott all, hogy kihalna, hogy ezen aggódni kelljen.

2023. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Engem ez nem lep meg. Ez így van rendjén. Szabad emberek szabad döntésekkel.
2023. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"van ilyen komment"


Mindenki azt kommentel, ami kipattan a fejéből :D

2023. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem azért, de eddig is mindneki tudta, hogy nem a pénzen múlik a gyerek. Mármint mindneki, a kormányt kivéve:D

Ha Európában laksz, már benne vagy a világ gazdagabbig felében, a legtöbb gyerek mégsem itt születik. Sőt, mint írtad, a jómóddal fordítottan arányos a reprodukció. Ez már önmagában is azt bizonyítja, hogy a gyerekhez nem pénz kell, hiszen pont ott nincs gyerek, ahol van pénz:D


Deee igazából nem is értem kivel harcolsz itt most. Mámrmint én itt az oldalon nagoyn kevés olyan embert láttam aki azt írná, hogy nincs pénz egyerekre. Olyanból viszont sokkal többet, aki azt írta, hogy ilyen retek oktatási rendszerbe nem akar gyereket szülni, külföldre meg nincs lehtősége menni.


Szóval ja, ne nekünk mutogasd ezt a kommentet, hanem a kedves döntéshozóknak, akik azt hiszik, hogy pármillió forint hitel meghozza a kedvet a gyerekcsinálásra akkor is, ha hugy és szarszag van.

2023. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!