Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hivatásának élő férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hivatásának élő férfi, akinek 260.000 Ft a nettó jövedelme, milyen esélyekkel indul a nők terén, 38 évesen lehet kedves aranyos barátnőm akinek nem a pénz számít?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
majd jön lassan a béremelés testvér, utána már persze nem számít nekik, pár hónap és sima
2023. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is elég, ha nem várod el, hogy én tartsalak el.
2023. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan csak olyan lehet, akinek nem a penz szamit, hiszen az nincs. Amugy meg ismerkedj az apolonok kozott, nyilvan ne a fiatal palyakezdoket kell becelozni, de biztos van olyan, aki 35 koruli, esetleg elvalt, es nem rajongja korbe 10 orvos.
2023. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A párom is ennyit keres, és vagyok neki (nem vagyok duci meg igénytelen és sokan mondják neki hogy összeteheti a kezét hogy vagyok neki 😃) Nekem meg pasik mondják hogy sokkal jobbat is találhattam volna..szóval esély van ha jókor vagy jó helyen.
2023. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A vagyoni háttér többet számít. És számít, hiszen más életmódot tesz lehetővé.

Akinek a családjában meg van oldva a lakhatás, mert mindenkinek van lakása és tudnak bánni a pénzzel, beosztják, befektetik, nem szórják el, tehát létbiztonság van, ott nem jelenti a szegénységet a 200 000, vagy annál kevesebb havi jövedelem. Nem tudnak vállalni 3 gyereket meg még 2 kiskutyát, vagy autófenntartást, stb., de sokan nem is vágynak erre. Vagy nincs szükség extra kiadásra, mert egészségesek, nem hajszolják magukat, stb.

2023. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
9: Ha belementél abba, hogy 2 évig csak annak adtál ellátást, akin tesztet végezhettél, akkor ez nálam jellemtelenség miatt kizáró ok.
2023. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak minden elismerésemet szeretném kifejezni. Nagyszerű a munkád, és undorító, hogy nem fizetnek meg rendesen erte. Szar országban csinálod ezt a szép szakmát. 😑
2023. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
Ha mentősként sincs csajod ott már vmi nagyobb bibi van veled. Mert a mentősök jópasik , még amelyik nem az, az is az ...mert egyenruhás, és az szexi.
2023. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

Szép hivatás, ez tagadhatatlan.

Nekem sajnos a pénz is számit.

Azért drukkolok, hogy találd meg a párod.

2023. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem fontosabb, hogy mi a másik hivatása, sokkal több mindent mond el róla, mint hogy mennyit keres. Számomra vonzóak azok, akik felelős hivatásban dolgoznak. És a legtöbb hivatást sajnos ennyire becsüli meg anyagilag az állam. Itt nálad egyedül a munkaidő-beosztás miatt lennének kétségeim, hogy programokat hogyan lehet összeegyeztetni, mert én meg kötött munkaidőben dolgozom.


"A vagyoni háttér többet számít. És számít, hiszen más életmódot tesz lehetővé."

Ebben sok igazság van. Párom nettó 300 körül keres, én 266. (Sajnos a mi munkakörünket is ennyire "becsüli" az állam). De kertesházban lakunk Pest mellett, mindkettőnknek van saját autója (oké, nem a legújabb, de engem nem érdekel, csak hogy guruljon), nincs hitelünk, van egy kutyánk, bőven megélünk ennyi pénzből. Egy jó részét félre is tudjuk tenni (bár az utóbbi hónapokban ez sajnos kevesebb, de még nem kell centizgetnünk). Ha albérletben laknánk, plusz hitelünk is lenne, akkor egész másképp néznénk ki.

2023. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!