Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tipikus Golddiggernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus Golddiggernél érdemes próbálkozni, elképzelhető hogy összejönne egy csóró férfival?

Figyelt kérdés

Van hány ismerősöm, mindenki tudja hogy tipikus goldinger, nagyon pénzes nagyon gazdag férfiaik voltak eddig neki, most jelenleg szingli, teljesen jól megértjük egymást, sokat beszélgetünk, tudja rólam hogy mentőzöl, e

ìgy 240.000 Ft a nettó jövedelmem, tudom hogy felnéz a szakmámra. Mem tudom hogy érdemes e bepróbálkoznom nála, mondjuk randira hívnom, megcsókolni hirtelen vagy valami...


2023. febr. 12. 12:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
van egy lány ismerősöm....
2023. febr. 12. 12:54
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha goldigger akkor 240 ezerrel mit akarsz? Engem közel 400 ezerrel is csődtömegnek hívnak itt az oldalon.
2023. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyilván arra gondolok hogy nem a pénz miatt lesz majd velem, tehát magának keresi meg a penzt és engem viszont szeretni fog..
2023. febr. 12. 13:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénzre hajt megha össze is jönne veled egy pénzes faszi miatt azonnal dobna. Úgyhogy nem érdemes belefogni.
2023. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aki a pénzre megy szerinted mit érne egy pénz nélküli emberrel ?

Am én több ilyet is kifogtam már, nem kérek belőlük.


Nem azért keresek pénzt hogy 1 életképtelen embert tartsak el.

A Golddigger-eknek ugyanis a külsőjükön kívül semmilyük sincs.

Sötétek mint az éjszaka, semmi egzisztenciájuk nincs azért másznak rá annak a nyakára akinek van ház, kocsi, sok fizú....


Ezek élősködők, csak ti nem igy hívjatok.

Kinéz egy ilyen, gyorsba rálép a nyakadra, terhes is lesz azt mire észbe kapsz, se pénzed, se saját házad, se nyugodt életed nincs. Rengeteg ilyen pasit láttam már.


Köszönöm, de én a pénzemet magamra is eltudom költeni.

A másikra meg ottvannak a Qurvák. Megdugod, fizetsz azt csö, szimplán üzlet.

2023. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"megcsókolni hirtelen"

Ezt azonnal felejtsd el, mert minden nő egy pofonnal díjazná, nagyon helyesen.

2023. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Éjszakával együtt keresel ennyit?
2023. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el randira, aztán kiderül, hogy ő akar-e többet is, vagy kedvel, mint havert. De ha tudod, hogy milyen, akkor gondolom neked se okoz problémát, ha a kávéját te fizeted. 😉 Amúgy valószínűleg nem fog sokáig tartani a dolog, maximum egy kis szórakozás.
2023. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. igen sajnos
2023. febr. 12. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jol megtudod kefelni es tipik alfa kulsod van akkor egy ideig mehet a dolog talan..
2023. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!