Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves nő ha van kB 10-15kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő ha van kB 10-15kg túlsúlya mire számíthat társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Szép arcú, diplomás 167 cm.
2023. febr. 10. 07:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%

30 as , szinten diplomás , túlsúlyos férfi simán összejöhet neki.


Vagy az nem jó neki?

2023. febr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb pasi nem fogja megütni a mércédet. D@gni persze mindegyik akar majd veled, de komolyat nem nagyon fogsz találni. Nem mondom hogy add alább, mert nem kell. De a legjobb pasik akit érdemelnél hamar elkelnek. Mindenesetre érdemes a kicsit kevésbé szép, kevésbe tehetős…. Stb pasik körében válogatni, ott inkább találhatsz “normálisat” mint a szépfiúk közt, akiknek csak szexre kell nő. (Mégegyszer mondom te! pont te! Gyakorin válaszolgató. Hogy van normális férfi nem mind ilyen, csak a jó pasik hamar elkelnek.)
2023. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
A leendő társsal együtt sportolásra, hogy csökkenjen a felesleg.
2023. febr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Most készülj, mert a sértődött gyakoris pasik le fognak rohanni. Egyébként mindenkinek más tetszik, nekem van egy szép arcú, 155cm magas, husis (arányos, nagy mell, nagy popsi) baratnőm, aki okos, és nagyon kedves. Sorban állnak érte a férfiak. De itt vagyok én, egy körte alkat, világ életemben utáltam, hogy aránytalan vagyok. Erre páromnak pont ez tetszett meg. Nyilván legyél igényes, ápolt, és ne gurulj a túlsúlytól, de 10kg nem a világ vége. Ezt az itteni kinek mi a szintje dolgot is jobb elengedni, mert a vonzalom nem így működik. Szóval ne aggódj, van esélyed, csak szűkebb a kör, akinek ez tetszik.
2023. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Olyan férfiakat tud bevonzani, akik szeretik a húsosabb nőket.
2023. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Arra, hogy özönleni fognak az üzenetek és csak válogatnod kell. Persze te is nyilván csak a tökéletesen kinéző pasik üzenetét fogod elolvasni, arra pedig nincs garancia, hogy ilyen is fog neked írni.
2023. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

10-15 kilo tulsullyal gyakorlatilag barmire, van egy reteg, akinek csak es kizarolag a 0 testzsirszazalekos nok felelnek meg, de ez mindegyik tipusu ferfiak kozott ott van, a nyomorek pattanasosok kozott is, meg a jokepuek kozott is.

Nekem ennyi felesleggel csak normalis es jol kinezo parjaim voltak es van jelenleg is. Ennyit az atlag eszre sem vesz kb, mint tulsuly.

Megjegyzem, ferfiaknal sem a 10-15 kilo szokta a gondot okozni, csak itt van 1-2 ember, aki szerint 100 kilosan is csak 10 kilo felesleg van rajta🤭

2023. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb férfi a vékony nőket szereti es azokkal is akar mutatkozni, hiába vagy szép, csinos egyebként meg attól is függ, hogy a túlsúly hogyan oszlik el rajtad. Ők nagyon testcentrikusak, a férfiakat elsősorban a test erdekli majd aztan az arc.
2023. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%

“ Megjegyzem, ferfiaknal sem a 10-15 kilo szokta a gondot okozni, csak itt van 1-2 ember, aki szerint 100 kilosan is csak 10 kilo felesleg van rajta🤭”


Biztos ez? Egy 180-185 cm férfi ha 100 kg akkor szerinted mennyi felesleg van rajta? Főleg ha van némi izma is ami nehezebb mint a zsír.


Ja hogy te is az a típus vagy akinek a 180 / 65 kg a normal férfi súly? Mert akkor igen a 100 az már 35 kiló felesleg. 😀

2023. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb 70kg vagy? Mert az sem mindegy, hogy mihez képest számolod a túlsúlyt, attól is függ, hogyan oszlik el, ráadásul nem érdemes általánosítani. Nyilván egy tökéletes alakú nő majdnem mindenkinek tetszik és minél nagyobb a tökéletestől való eltérés, annál kevesebbnek. De te jó esetben nem mindenkinek akarsz tetszeni, hanem magadnak és egy férfinek. Na most azt előre nem tudhatod, hogy aki neked tetszik, annak milyen testalkatú nők tetszenek, tehát kár azon rágódni, hogy mi lesz. Ekkor túlsúly egyébként nem olyan, hogy ha először meglát a partner, szó nélkül megfordul és elmegy.
2023. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!