Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kor tól - ig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor tól - ig, megfelelő egy férfi a nőknek?

Figyelt kérdés

Jó, 18. alat pedo lenne, így elő sem fordul, hogy 18 alatti fiú és 18 feletti nő.

Aztán ugye testileg hiába van a TOP-on a huszonéves, ha csóró mert suliba jár, és az anyjáéknál lakik a 1,5 szoba panelben. (Tudom! Te/te pasid, már diákként 400-at keresett havonta.)

35+ -osan meg, mint itt megtudtam: elhízott, rohadó fogú, igénytelen,...

40+ -osan vénember, akit hamarosan pelenkázni is kell.


2023. febr. 8. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Haver! Ezek a kérdések már bennem is felmerültek, de nem mertem/láttam értelmét kiírni. Double high five!

44F

2023. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem lehet felfogni, hogy nem egy 40 éves öreg, hanem egy HOZZÁM KÉPEST 20 évvel idősebb ember, aki az apám lehetne és ennek ellenére annyi önkritikája nincs, hogy ne engem akarjon megbaszni, hanem emberszámba vegye a saját korosztályát? Majd ha 40 éves leszek, hancúrozok 40-esekkel, lapozzunk.


Az emberek többsége nem szeret vegyülni más korosztályokkal, generációnként azért is megyünk szemben az elődeinkkel, hogy megmaradjanak ezek a határok, hogy ne a szexit lássuk egymásban, csak pár normálatlan a legyet is megbassza, ha elég fiatal.


Nekem +-5 év, ami okés, 40 évesen majd 40 évesekkel dugok és randizok, 20 évesen hadd ne kelljen már rákívánni a saját apámra.

2023. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Nő korához képest +-7 év.
2023. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem: 20-25 év

21 vagyok (párom 22)


BTW a pedofília a még nem serdülő (<13 éves) gyerekek iránti szexuális vágyra utal. Jogilag is.

2023. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, a barátnőm 21. Vonzó férfi vagyok kisfiús arccal, többnyire a 19-24 éves nők találtak meg. (Engem is max. 25-nek szoktak nézni.) Ez mellett én is nagyjából ezt az 5-10 évet tartom az ideális korkülönbségnek magam számára. A szüleim között is 5 év van, a nagyszüleim között 7 év volt.


Mások nem érdekelnek, csak magamat tudom mondani. Én sem pofázok bele mások életébe.

2023. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!