Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a nő, aki tudja magáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki tudja magáról, hogy nem valami szép, annak miért kell jóképű férfi? Egy nem valami szép férfinak megfelel a saját szintje nőben, de hiába, ha ezeknek a nőknek is mind jóképű férfi kell.

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Semmi alapja ennek az állításnak, legfeljebb a te fejedben létezik.

Férfiak között is rengeteg olyan van, aki várja a tökéletes modellt, miközben ő maga sem egy Adonisz.

2020. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a gondolatmenetet fordítva is le lehet vezetni.
2020. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Minden normális ember olyannal jön össze akihez vonzódik, akiért odáig van. És ehhez nem kell adonisznak lenni. Tudom, hogy nektek hiába próbálja magyarázni az ember, hogy mások rendelkeznek értékekkel is mert nem tudtok vele azonosulni, de ettől még ez van.

Akinek mindegy csak lyuk legyen az magára vessen, nem kell ekkora igénytelen trógernek lenni.

2020. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Átlagos nő vagyok. Van olyan átlagos pasi, aki odavan értem, és van olyan, aki képküldés után eltűnt. (Itt volt a gyakorin LOL). Mindenkinek más jön be. Én nem nálam jobbat keresek, hanem a saját szintemen, de itt sem kellek mindenkinek, és hiszed vagy nem, nekem sem jó mindenki az én szintemről. Van aki bejön, van aki nem.
2020. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Egy nem valami szép nőnek nincs joga jóképű pasihoz? Ő is megérdemli...

Amúgy meg lehet a nem valami szép nő egy jóképű pasinak 10/10-es a szemében..

Ez nagyon nagy általánosítás.

2020. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

"Egy nem valami szép férfinak megfelel a saját szintje nőben"


:D :D

Kérdezd ezt a csinos huszonévesekre hajtó, koros, aputestű, kopaszodó vén trottyoktól.

2020. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjuk már ezt a hülye szintezést! Honnan veszik az emberek, hogy létezik "szint", ami dönt, ki kihez való? Mi az SI mértékegysége az emberek szépségének? Én azoktól a nőktől mászom falra, akikre minden férfi rá van gerjedve, és nekem olyanok tetszettek, akiken mások meg voltak lepődve, mit eszek rajtuk, mert hogy 100x szebbet is kapnék az én külsőmmel. A szépség tök szubjektív tulajdonság. Az, és csak az a fontos, hogy nekünk legyen valaki szép. Ezalól kivételt képez, ha valakinek presztízs-partner kell, mint pl. a híres színészeknek, sztár-focistáknak, autóverenyzőknek.
2020. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Értsd meg, minden nőben pontosan ugyanaz az ösztön munkálkodik, függetlenül attól, hogy néz ki vagy mit tud nyújtani: csak a legjobb pasi az elég jó.
2020. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a nő vagy éppen a férfi nem olyan szép az átlagnak,már rá sem nézhet egy helyes pasira/lányra?

Értem,hogy felszínes világban élünk,de azért már na.Ízlés dolga,hogy kinek ki a vonzó.Én sem vagyok szép nő,de ettől még nem fogok átmenni az út másik oldalára,mert egy izmos férfi jön velem szembe.Külső megfog,belső megtart.Nagyon relatív,hogy kinek mi a szép.Pl nemrég iszonyatosan tetszett egy pasi,kb félistennek tekintettem,erre mutattam a barátnőmnek,ő kb átlag alattiba sorolta.Mellesleg attól,hogy egy csúnyácskább nő átlagos vagy inkább az alatti férfival kezd,hol van rá a garancia,hogy belsőleg is passzolni fognak? Egy csúnya férfi ugyanúgy elhagyhat,ha talál nálam jobbat,ugyanúgy megbánthat. Egyébként fordítva is igaz ez.A helyes nőket és férfiakat könnyebb észrevenni,alapból feltűnőbbek,nyitottabbak.Nyilván ezért..

2020. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!