Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek nem kellemetlen amikor sokadjára is csak ti kezdeményeztek beszélgetést a lánnyal messengeren?

Figyelt kérdés
Amire persze mindig és kb. azonnal visszaír, de magától új témát nem hoz fel, új kérdést nem tesz fel, meghal a beszélgetés. Én full gáznak érzem, olyan mintha én fullba nyomulnék ő meg illemből válaszolgatna csak. Egyre szánalmasabbnak érzem magam...
2023. febr. 7. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg csak udvariasságból reagál és nem akar semmit. De ahhoz nincs elég mersze, hogy ezt le is írja Neked és csak reménykedik, hogy előbb utobb feladod és nem írsz.
2023. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az ilyen felejtős.

Nem minden esetben áll a háttérben az, amit #1 ír. Legalább ilyen gyakori, amikor "elvből" nem ír a másik, mert hát milyen dolog, hogy nő létére elsőnek írjon. De ez esetben én azt mondom, hogy ez beteges játszmázás, és köszönöm, ebből sem kérek.

2023. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kiváncsi rád.
2023. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyet el kell engedni. Akit érdekelsz, az igyekszik hamar válaszolgatni és fenntartani a beszélgetést.
2023. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell észrevenni magad és nem keresni többet.
2023. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!