Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvárják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárják a lányok, hogy minden egyes nap a fiú írjon rájuk, a fiú kezdeményezze a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Ismerkedés első szakaszában vagyunk. Elvárják a lányok, hogy a fiú írjon nekik minden nap? Ők maguktól miért nem tudják fenntartani a kommunikációt?
2023. febr. 6. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak barátzónànál.
2023. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam magamtól is írni, ha érdekel a fiú.
2023. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam beszélgetést kezdeményezni ismerkdés alatt is.


Nem is föltétlenül úgy, hogy ráírok egy konkrét "Szia, hogy vagy, mit csinálsz" - szal, de küldök mémeket, egy jó számot, egy fotót valami érdekes dologról, egy cikket stb. Nyilván olyan témában, amiről tudom, hogy érdekli/érintettük. Aztán ezekből néha elindul egy beszélgetés, néha nem. Tapasztalataim alapján a Sziamizuk ismerkedés alatt nem vezetnek kifejezetten érdekes eszmecserékhez, szóval én erre a módszerre esküszöm. :))


És értelemszerűen nem ötpercenként bombázom ilyenekkel a srácot, de naponta egyszer-kétszer ráírok ilyesmivel, és általában viszonzásra talál ez a gyakorlat. :)

2023. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányok többsége nem bírja ki, hogy ne írjon (maximum néha taktikai okokból) olyannak aki igazán tetszik neki.
2023. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem ír, akkor egyáltalán nem érdekled. Ennyi. Nincs ebben taktikázás csak tények.
2023. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Érett személyiség nem játszmázik ezen sokat! Tudja, hogyha egy pasi sose keresi, ő se keresse, mert nem érdeklődik iránta, és azt is, hogy ő is kezdeményezhet, amikor akar. Ha neked, mint férfi, nagyon nem tetszik a nő kezdeményezési (nem-kezdeményezési) stílusa, te is ráhagyhatod, otthagyhatod, hogy ez neked nem jön be. Nem mindenki ilyen.
2023. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni .. szerintem vannak nok akik egobol nem irnak es nem azert mert nem tetszik nekik a pali, de az esetek tobbsegeben ha nem valaszolnak az mar egyertelmu celzas arra , hogy a not nem erdekled.
2023. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha válaszolnak (elég részletesen is), de aztán amikor vége a témának akkor nem hoznak fel újat?
2023. febr. 6. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy a ferfi szerint téged nem érdekel ő.
2023. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Micsoda?
2023. febr. 7. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!