Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezdeményez beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményez beszélgetést, ha aztán passzív lesz?

Figyelt kérdés

Pár éve társkeresőn beszélgettem egy sráccal. Mivel matcheltünk, gondoltam kölcsönös a szimpátia. Normálisan lehetett vele beszélgetni, udvarias volt, még az is kiderült, hogy romantikus típus, ami nekem nagyon bejön. Felvettük a kapcsolatot face-n, ott már nem leveleztünk. De még azon az oldalon, ahol megismertem, volt szó olyanról, hogy esetleg találkozhatnánk. Végül ez nem történt meg, csak szóba jött. Aztán lett párkapcsolatom. Majd miután ennek vége lett, újra regisztráltam arra az oldalra. A srác picivel később face-n írt, hogy látott az oldalon és gondolta rám ír. De aztán lényegében ennyiben maradt a beszélgetés.

A kérdésem az lenne, hogy miért keresett, ha aztán ennyiben maradt a beszélgetés? Én próbáltam felvenni a fonalat, kérdeztem, hogy hogy mi újság vele, amire csak annyit válaszolt, hogy unatkozik. És itt ennyiben maradt. :D Nem olyan típus, aki azért írt volna, hogy laza kapcsolatot kezdeményezzen, hiszen korábban is említettem neki, hogy én csak komolyban gondolkodom és ő is így volt vele.


2023. febr. 4. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jött egy jobb.


Sajnálom, de a randizás a vad nyugat.

2023. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"A kérdésem az lenne, hogy miért keresett, ha aztán ennyiben maradt a beszélgetés? Én próbáltam felvenni a fonalat, kérdeztem, hogy hogy mi újság vele, amire csak annyit válaszolt, hogy unatkozik. És itt ennyiben maradt. :D"


Unatkozott.

2023. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És attól jobb lett neki, hogy rám írt és ezt közölte? :D
2023. febr. 4. 11:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted őt, adott választ.
2023. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen elmúlt az érdeklődés felőled. Amikor talizni akart nem lett semmi, mostsnra meg úgy érzi hogy nem éri meg a beléd fektetett energiát. Megkockáztatom hogy titokban stírölte a Face-profilodat is, és látta kivel voltál együtt. Gondolom ez is közrejátszott abban hogy visszakozzon. Bár nem derül ki hogy külsőre jobb vagy rosszabb volt-e a srác az exednél, de megkockáztatom hogy ez alapján döntött. "Ha ilyen pasik kellenek neked akkor inkább hagyjuk", gondolta.
2023. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 BohócKolbász ***** válasza:
Rosszabbnak érezte magát, de mindenképp másnak.
2023. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek, nem is voltak posztok az exemmel, nem tudhatja, kivel voltam. De ha tudná is, akkor annyi idő után miért keresett meg? Főleg, ha azon a véleményen van, hogy "ha nekem ilyen pasik kellenek, akkor hagyjuk". Tehát elég semleges a profilom, bejegyzéseim sincsenek nagyon. Nem tudhat rólam semmit, ami miatt bármilyen véleménye kialakulhatna rólam.
2023. febr. 4. 12:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Gondolom kiderült, hogy kibszott unalmas vagy és ő úgy döntött, hogy akkor már ő sem töri inkább magát, ha te sem vagy rá képes.


Velem is számtalanszor előfordult.

2023. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De mi alapján gondolja? Ha nem is beszélgettünk?
2023. febr. 4. 12:47
 10/15 BohócKolbász ***** válasza:
Talán valami baráti kedvesség volt akkor. Nem mozgattad meg sem akkor sem most. Vagy azt várta hogy a nyakába ugorj. :D
2023. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!