Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfit aki több mint 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit aki több mint 50 prostival volt már együtt azt miért tartja tapasztalatlannak egy nő aki csak 1-2 férfivel volt még élete során?

Figyelt kérdés
Mintha valaki csak suzukit meg ladát vezetett volna eddig de valamiért szakértőnek gondolja magát azzal szemben aki már 50 másik márkát kipróbált.
2023. febr. 5. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%
60 Hát ilyet bizony nem fogsz találni.
2023. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 A kérdező kommentje:

#59


"emlékszek anno.." Nem tudsz talán magyarul? Szerinted vezetőként kezdtem? 2 éve vagyok csak vezető pozícióban.


A prostizás is pl. leginkább 20-as éveim elején volt ami már 10 éve volt. Lassan 3 éve nem is voltam már egynél se. Már beleuntam.

2023. febr. 5. 18:04
 63/83 anonim ***** válasza:
100%

62

Jaja, es gondolom a szalag mellol hivtak el, hogy nezzetek, a Bela a napi norma 300%-at teljesiti, ebbol fo fonok lesz XDDD

Aki most felsovezeto, az ket eve sem a szexualis eletet targyalta ki ebed kozben.

2023. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
100%
170/100 valahogy ki kellene téged tiltani erről az oldalról. Szenvedj magadnak. Ez nem lelki segélyre van létrehozva. Ki irkalod kb ugyan azt minden nap és vered a 10 centidet mert élvezed hogy válaszolunk neked.
2023. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:

#63


Úgy látom tényleg nem tudsz magyarul vagy csak nagyon gyatra a felfogásod.

2023. febr. 5. 18:08
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

Hé kérdező elmehetnél egy útra...



kámaszútra

2023. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%

Na kérdező ott buktál meg a nagy tapasztalatoddal, hogy 1. Szerinted csak misszibe nyomják a szerelmesek


2. a férfit nem lehet megtéveszteni szinlelt orgazmussal hidd el :-)

2023. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem azzal jönne egy pasi, hogy neki huh, de nagy tapasztalata van, mert igaz még soha nem volt párkapcsolata, de már 50 k.urvával lefeküdt, én messzire menekülnék. Szerintem minden normális nő hasonlóképp. És hagyjuk most azt, hogy milyen tapasztalatod van, nyilván ahogy már előttem többen leírták, az is hagy kívánnivalót maga után. De az a férfi, aki ennyire függ a szextől, hogy ilyen sokszor elmenjen fizetős nőhöz számomra visszataszító. Amúgy sem szeretnék semmi nemi bajt elkapni, és főleg nem szeretném, ha olyan kívánságokkal jönne elő, amit a k.urva szó nélkül megtett neki a pénzéért. Közben meg szemmel láthatóan téged egyáltalán nem érdekel, hogy a nő mit érez. Hiszen, ahogy itt leírtad, az egész azért van, hogy a férfi élvezze, a nő meg ha nem élvezi, hát az ő baja. Ebből is látszik, hogy nem sok tapasztalatod van. Egy férfi kb. bármitől elélvez, még erőlködnie kell, hogy vissza tudja magát fogni. Ellenben egy nőnek sokkal több fortélyra van szüksége hozzá, a beteszem, kiveszem, oszt kész nem elég. És tudod, azért mert egy nő ordít szex közben, az nem jelenti azt, hogy el is élvezett. A női orgazmus az egész testet érinti, és nem lehet megjátszani. Amelyik férfi elhiszi a megjátszott női orgazmust, elég nagy barom. Na, látod, ezért vagy te tapasztalatlan.
2023. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
63%

"Egy férfi kb. bármitől elélvez"


Rommá leszek pontozva, de tartom a véleményem, hogy ez nem igaz, csak egy bunkó, primitív rétegre.

2023. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az van kérdező, hogy ha kipróbálsz 50 különböző autómárkát a tesztpályán 5km/autónként, attól még nem leszel gyakorlott vezető. Ellenben aki akár csak 1 autóval 500e km- t lenyomott, arra mondhatjuk hogy tapasztalt sofőr 🙂
2023. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!