Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfit aki több mint 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit aki több mint 50 prostival volt már együtt azt miért tartja tapasztalatlannak egy nő aki csak 1-2 férfivel volt még élete során?

Figyelt kérdés
Mintha valaki csak suzukit meg ladát vezetett volna eddig de valamiért szakértőnek gondolja magát azzal szemben aki már 50 másik márkát kipróbált.
2023. febr. 5. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

#9


És ha egy férfi álma 1-2 érdekesebb póz a misszionáriuson kívül akkor a nőnek nem illene teljesítenie ezeket egy kapcsolatban a férfi kedvéért?

2023. febr. 5. 16:56
 12/83 anonim ***** válasza:
16%

11.


A missziós is olyan, hogy HELYETTE a Szentírásból idézgettek :D Hihihihi

2023. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
80%

Jaj ez megint a Shrek! Hogy bírja a májad a napi 10 sört?


Lehetsz 1000 prostival pénzért akkor is előrébb lesz Robika 16 éves fiú akivel a külseje miatt önként dugott Enikő osztálytársa.

2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
91%

Egy prosti nem fogja neked azt mondani, hogy nyald 30 percen keresztül egy helyen, amíg az állad leszakad, a nyelved leesik a helyéről, azt nem tudod hogy milyen nap van, mire elélvez.

Egy prosti nem fogja neked azt mondani, hogy erőltesd meg magad azért, hogy neki jobb legyen.


Egy prostinak mondhatod azt hogy csináljon ezt vagy azt vagy amazt, és ő csinálja, de nem sorolja fel a saját elvárásait.



Egy barátnőnek viszont vannak elvárásai. Mélytorkot akarsz? Akkor nincs nyivákolás a félórás nyalás miatt. Izgalmas pózokat akarsz? Akkor nincs nyünnyögés hogy minden második alkalom viszont uncsi misszionárius póz, amikor tied a munka 99 százaléka.



Arról nem beszélve hogy a két kapcsolatában ő valószínűleg több száz alkalommal szexelt, nem 50 alkalommal.

2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
93%

Lol, azért, mert simán meglehet, hogy életében egyetlen nőt sem juttatott még a csúcsra.


Olyan, mintha tesztpályán vezettél volna 50 kocsit, de a büdös életben egy fél órát nem töltöttél volna még a forgalomban.

2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
61%
Szerelmesen csak misszionariusban?😂
2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
33%

11

Sok nő lemond a pasik miatt az orgazmusrol mint pl a pr.stik is.

De kapcsolatban már nem mindegyik megy bele élvezet nélkuli szexbe. Vannak még őszinte nők akik nem játszák meg magukat. Amugy ritka. A legtöbb nő nyög .eg sikit az ágyban is élvezet nélkul kapcsolatban is.de ahhoz tudni is kell letenni az asztalra hogy ezt vki bevállalja.

2023. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
0%

"Egy férfival is ki lehet próbálni sokmindent"


Mi az a sok minden ?

Seggbe, szajba, elorol,hatulrol, azt ki is fujt.. mint mindenkiben egy tantra könyv lenne. Az emberek többsége úgyan úgy szexel 99%ban ..

2023. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
0%
A nők többsége sajnos képtelen logikus gondolkodásra. A prosti olyan mintha különtanárhoz járnál, a barátnő meg azt jelenti, hogy beéred azzal amit kapsz.
2023. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:

#14


Én sem 50 alkalommal szexeltem, hanem több mint 50 különböző nővel voltam együtt, a kedvenceimnél sokszor voltam. Kapcsolatban sem nyalnám 30 percig..


#15


Annyira szánalmas ahogy előakarjátok adni nekem, hogy valaki aki mondjuk 1-2 nővel volt együtt az tapasztaltabb mint én aki több mint 50-el.

Főleg ha olyan nővel volt együtt akinek abban kimerült a szex, hogy hátára feküdt a csávó meg rámászott aztán kész.

2023. febr. 5. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!