Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfit aki több mint 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit aki több mint 50 prostival volt már együtt azt miért tartja tapasztalatlannak egy nő aki csak 1-2 férfivel volt még élete során?

Figyelt kérdés
Mintha valaki csak suzukit meg ladát vezetett volna eddig de valamiért szakértőnek gondolja magát azzal szemben aki már 50 másik márkát kipróbált.
2023. febr. 5. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy neked nem mindegy? Soha senki sem fogja megengedni, hogy hozzáérj...
2023. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:

#50


És ez engem hol érdekel? Ha ezek után velem marad én meg jól érzem magam közben akkor hol a hiba?


Ha ő nem képes elélvezni az az ő baja, főleg ha nem kommunikálja csak eljátssza, hogy elélvezett.

2023. febr. 5. 17:45
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
50 szánalomszex. Tartós kapcsolatban 2 hónap alatt lenyom az ember 50 minőségi szexet,egy év alatt számold ki.
2023. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%
52 Hogyhogy hol érdekel? Te hoztad szóba... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:

#53


Minőségi szex pont, hogy egy prostinál történik, ahova felkészülten megy az ember. Nem az a minőségi szex, hogy a nő hátára fekszik a férfi meg pumpál rajta kettőt aztán vége.

2023. febr. 5. 17:52
 56/83 anonim ***** válasza:
97%
Látszik, hogy soha életedben nem izgult még fel rád nő, ha azt hiszed, hogy ez így működik. :D De én azt mondom, hogy inkább egy laposabb, de őszinte szex, mint pénzért megjátszott.
2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:

Emlékszek anno még munkatársakkal ebédeltem évekkel ezelőtt akkor ment a kapcsolati dolgok kitárgyalása aztán egyik azon panaszkodott, hogy nem hajlandó lovagolni az asszony másik, hogy csak havi 1x szopja le, stb..


Ennyit ezekről a nagy kapcsolati szexekről, nyilván vannak kivételek de a legtöbb nő egy fadarab és/vagy prűd.

2023. febr. 5. 17:55
 58/83 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te jól jártál a kurváiddal öreg. :D Csak azt nem értem, hogy akkor mit nyünnyögsz itt. :D
2023. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%
Oh, amikor a cegvezetok osszeulnek kitargyalni a szexualis eletuket… Dontsd mar el, hogy felsovezeto vagy, vagy gyari munkas, mert a felsovezetok nem ilyenekrol beszelgetnek ebed kozben. :)
2023. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

#58


Mert már meguntam a prostizást jó pár éve és inkább olyan nőt akarok aki a kapcsolat formájában nyújta ezen élményeket.

2023. febr. 5. 18:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!