Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki elmagyarázta a családjának/ismerőseinek hogy nem azért nincs kapcsolata mert meleg hanem mert ronda?

Figyelt kérdés
Kicsit unom már hogy állandóan arról megy a téma hogy nekem miért nincs senkim, szüleim biztosan elfogultabbak velem hiszen a gyerekük vagyok de ismerősi körben is én nem mosolyodhatok el egy olyan viccen, mert lerí az arcukról hogy mit gondolnak..
2023. febr. 2. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha dagadt vagy alacsony vagy kérdező. Ha nem keresel minimum 700 ezret akkor a te szinted a dagadt nők.


Szívesen

2023. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

10

Szerintem senki sem tagadja a ronda emebrek létezését, csak arra szoktuk felhívni a figyelmet, hogy bizony mindkét nemben előfordulnak szép (:D) számmal.


Szerintem a probléma nem az, hogy egy csúnya férfi vagy nő nem tud párt taláni, hanem az, hogy a "saját szintjén" senkihez sem tud vonzódni. Ezért még csak hibáztatni sem lehet. Látom én, hogy a fogatlan, féldebil csávó könnyedén rátalál a kancsal, kövér nőre, ha eléggé aláadta az igényeit. Baromság, hogy a ronda férfiak nem találHATnak párt, de kétségtelen, hogy jó eséllyel képtelenek lennének vonzódni a saját szintjükhöz. És ez persze fordítva is igaz.

2023. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem magyarázkodtam. Mindenki látja hogyan nézek ki, úgyhogy nem sűrűn firtatták a kérdést. Ha mégis előkerült, lezártam annyival, hogy nem akarok párkapcsolatot. Ami igaz is, szóval még hazudnom se kellett soha emiatt.
2023. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"A másik az, hogy egyszerűen csak szinte senki nem meri megmondani senkinek őszintén, hogy "Igen, te ronda vagy." vagy "Igen, te rohadt alacsony vagy férfi létedre és ez nem vonzó.""


Haverokkal egyszer volt egy ilyen beszélgetésünk és én elmondtam ezeket a dolgokat.

Az egyikőjük egészen jóképű srác, de sajnos nagyon alacsony. MEgmondtam neki, hogy valószínűleg ez az oka, hogy nincs senkije. Egyszer volt neki kb. 15 évesen barátnője, azóta pár egyéjszakás kapcsolat és kész. Amúgy ő furcsa is egy kicsit, mert sokszor láttuk, hogy egy csomó lány odavolt érte, de valahogy ő nem veszi ezt észre, vagy nem akart egyiktől se semmit.

A második srác szintén elég alacsony, nem annyira jóképű, cserébe edz és egyé jól áll anyagilag. Nála is leginkább az alcsonysága, illetve az, hogy nem akar elengedni egy konkrét csajt maga mellől, akik tulajdonképpen csak kihasználja őt. Neki évek óta mondogatom, hogy hagyja a pitsába azt a csajt, ennyi befektetett energia, pénz és idő alatt már rég talált volna maga mellé mást is.

Harmadik srác nem alacsony, átlagos kinézetű, de csóró és már nem is olyan fiatal. Viszont neki nagyon jó umája van és könnyen elbeszélget bárkivel, sok embert ismer, eléggé szociális egyén. Neki nem nagyon volt gondja soha a csajozással, mostanában is inkább csak azzal ,hogy hosszú távon megállapodjon valaki mellett.

Az én problémám leginkább pedig abban emrül ki, hogy tiniként kimaradt a csajozás, ergo rosszul szocializálódtam, későn lett csak barátnőm, ráadásul mióta véget ért vele a kapcsolatom, nem is találtam mást. Azóta a külsőm is eléggé leromlott és anyagilag sem vagyok túlzottan eleresztve, illetve olyan fiatal sem vagyok már. Ugye idősödve amelett, hogy nem árt megőrizni a fiatalos külsőt, már bejönnek egyéb elvárások is egy férfi iránt, történetesen ,hogy legyen jó karrierje, jó pozíciója, anyagi háttere és természetesen jó szociális készségei.

Viszont van olyan haverom aki magas, jóképű és még anyagilag is rendben van (külföldi meló), enne kellenére valahogy nem megy neki a csajozás. Ő nála is inkább a rosz szocializáció okozza ezt, állandó depresszió, hirtelen haragú és sokszor totál begolyózik.

2023. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!