Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki elmagyarázta a családjának/ismerőseinek hogy nem azért nincs kapcsolata mert meleg hanem mert ronda?

Figyelt kérdés
Kicsit unom már hogy állandóan arról megy a téma hogy nekem miért nincs senkim, szüleim biztosan elfogultabbak velem hiszen a gyerekük vagyok de ismerősi körben is én nem mosolyodhatok el egy olyan viccen, mert lerí az arcukról hogy mit gondolnak..
2023. febr. 2. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért nincs senkid, mert ronda vagy, hanem mert nem akarsz! Slusz!

Ha akarnál, találnál baratnőt, csak hát, lejjebb kellene adni a kulsovel szemben tamasztott elvarásaidat!

Na ezt mondd el a szüleidnek!

Szívesen

2023. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ebbe is van igazság!
2023. febr. 2. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell elmagyarázni semmit! Ez a te magánügyed!
2023. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Az én apám azt hitte leszbi vagyok mi meg anyámmal jót röhögtünk ezen. :D
2023. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nézd meg, azt elismerni hogy valaki más a rondasága miatt nem tud nőt találni még a legtöbb embernek is nehezére esik, mert be van oltva a legtöbb ember két oltári nagy baromsággal. Az egyik, hogy mindenen lehet változtatni. Közben pedig nem, az életedet nagyon is meghatározza milyen génekkel születtél (arc, magasság), vagy az is, hogy milyen családba születtél és nevelkedtél (itt sem most csak a pénzre gondolok). De a legtöbb embernek már ezt is nehezére esik elfogadni, mert ez beleköpne a csilli-villi világképébe, hogy mindenki bármit elérhet, amit csak kitalál és csak a beletett munka és energia számít. (Ami nem így van.)


A másik az, hogy egyszerűen csak szinte senki nem meri megmondani senkinek őszintén, hogy "Igen, te ronda vagy." vagy "Igen, te rohadt alacsony vagy férfi létedre és ez nem vonzó." vagy hasonlók. Mert egyrészt megint olyan, amin nem lehet változtatni, hiába tudod meg, maximum elfogadni tudod. A másik hogy senki nem akar senkit megbántani és senki nem akarja, hogy rá haragudjon a másik, amiért ő megmondta az igazságot.


A(z ön)hazugságok világában élünk sajnos.

2023. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
De tudod hogy a rondaság relatív!
2023. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan “ronda” , aki valakinek ne tetszene.
2023. febr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7: dehogyis nincs.
2023. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg nem értem akik leszólják a kérdezőt. Szeretne valakit, de nem tud szerezni. Akkor csak van valami ami miatt taszító az ellenkező nem számára, nem?
2023. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9. Ja sajnos ez dívik, hogy a legtöbben nem akarják beismerni, hogy vannak ronda emberek (hanem ilyen dumákat nyomatnak, mint a 6-os vagy 7-es) és aztán arra fogják, hogy ezek az emberek biztos nem rondák, hanem a személyiségükkel van a baj.


Érted ez milyen szörnyű lehet már, hogy ronda is vagy és nem tudsz ismerkedni, aztán mások még kitalálják, hogy a személyiséged is biztos szar, mert nem akarják maguknak beismerni, hogy a szépség/csúnyaság ennyire fontos az ismerkedésben.

2023. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!