Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen az idősebb nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen az idősebb nők miért keresnek komoly kapcsolatot fiatalabb férfiakkal?

Figyelt kérdés
30 évesen be szoktam állítani, hogy 40 feletti nőket is kiadjon. Nem szoktam érteni, hogy aki komolyat keres, az miért állítja be ilyen korhatárra a keresést. Aki 30 évesen komolyat akar, az nem egy nála 10+ évvel idősebb nővel fog ismerkedni. Vagy van erre valami más magyarázat?
2023. jan. 31. 13:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az komoly.

Amikor én fiatal pasi voltam, kb 15 évvel ezelőtt, akkor pont fordítva volt.

Kifejezetten ki volt nekik írva, hogy fiatalok ne!


Bár ettől függetlenül mégis dugtak fiatalokkal, de ezek szerint most legalább felvállalják.

2023. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, meg 11-es!

Nagyon furcsa emberek vagytok ti. Komolyan nem fogjátok fel, hogy ahány ember, annyi féle? Mi az, hogy a 40 feletti nők? Szerintetek minden 40 feletti nő ugyanolyan és ugyanazt akarja? Nem tudom elképzelni, hogy ilyen kérdések megszületésekor mi járhat valakinek az agyában. Mondjuk ismerek egy 30 éves srácot, aki komoly drogfüggő, a kérdés alapján akkor minden 30 éves férfi komoly drogfüggő és így már érthető, hogy honnan vannak ezek az ostoba feltételezésen alapuló kérdések és válaszok.

De megpróbálok segíteni is, úgy kapsz választ a kérdésedre, hogy egyénenként megkérdezed ezeket a nőket, aki elmondja, arról tudni fogod, hogy konkrétan ő miért keres komoly kapcsolatot fiatalabb férfival.

2023. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Ez az általánosítás az ostobákra jellemző és nap mint találkozok vele. 44 vagyok és huszonévesnek!!! tippelnek rendszeresen és elvárják elájulok, hogy húúú engem ennyire fiatalnak néznek az emberek. Sajnos kiábrándítom őket én nem nézek ki egy évvel sem fiatalabbnak 44-nél, neked vannak szar fogalmaid arról, hogyan kell kinéznie egy negyvenes nőnek idióta majom!
2023. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
14. Szolidan, sportosan öltözködöm valamint a nők ugyanúgy benéznek. Pl a múltkor az optikában az eldónő nem hinném, hogy meg akart kúrni. Vagy a Tescoban a vásárlókártyás hostess megkérdezte hogy tanulok vagy dolgozom már??
2023. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, emberek...

44 éves nő vagyok, és se aszott arcom nincs, se fonnyadt testem, még 2 gyerek után sem!

A férjem 32, és boldogan élünk, szeretjük egymást 8 éve. Aki nem ismer minket soha meg nem mondaná, hogy 12 év van köztünk a javamra, sőt!

2023. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szivem, 38 éves nő vagyok, a saját korosztályom nem tetszik, mivel a férfiakon nagyon meglátszik a kor, ezért is váltottam és dugom inkabb a 22-25 éves fiúkat, milyen meglepő, sosem mondtak még rám nemet és mindig jönnének vissza repetáért, mivel a fiúkák ennyire könnyűvérű játékszerek :D


Ne hidd azt, hogy mindenkinek sikertelen az élete, csak mert a tiéd az

2023. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy csak a férfiaknak jár a fiatalabb, és azok mind komoly kapcsolatok?

Hát elmondom, hogy nem.

Találkozik a kereslet-kínálat, ne aggódj te ezen!

2023. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Látom, nagy indulatokat gerjesztettem a kérdéssel. Menjünk sorban:


#1. A rendszer nem állít be alapból semmit. Azok a nők, akiknél feldob a tinder fiatalabb fiúkat, azok maguk állították ezt be.


#8: "Azért pl., mert a vele egyidős férfiak min. +10-zel néznek ki idősebbnek."


Ebben nem vagyok biztos.


#9: "Miért? Csak vén pasik akarhatnak fiatalabb nőt?"


A vén pasi még lehet termékeny, sőt sármos is. A vén nő már nem az. Nem vénekről volt szó egyébként.


#10: Onnan veszem, hogy a tinder kiírja. Újabban van ilyen opció, hogy megadhatod, mit keresel. De sokan alapból kiírják a profilukra.


#12-13: Jól van, köszönjük, nagyon nagy szükség volt ezekre a válaszokra is. Majd kiírom a következő kérdéshez, hogy **DISCLAIMER: CSAK AZOKRA VONATKOZIK, AKIKRE VONATKOZIK. NEM A 100%-RA, CSAK 50%-RA.** Most megnyugodtatok?



#16: "Szivem, 38 éves nő vagyok, a saját korosztályom nem tetszik, mivel a férfiakon nagyon meglátszik a kor, ezért is váltottam és dugom inkabb a 22-25 éves fiúkat,"


Szívem, tudod mit jelent az, hogy "komoly kapcsolat"? Te nem komoly kapcsolatot keresel, hanem fiatal szeretőket, akikkel rendszeresen összejárhatsz. A komoly kapcsolat az, amiben benne van a hosszútávú együttélés, összeköltözés, házasság, gyerek.



"milyen meglepő, sosem mondtak még rám nemet és mindig jönnének vissza repetáért, mivel a fiúkák ennyire könnyűvérű játékszerek :D"


Semmi meglepő nincs benne, én is csináltam. Ez tiszta ügy, mindketten tudják, mit akarnak. De az ilyen nők nem is azt írják ki tinderre, hogy komolyat keresnek. Ők olyanokat írnak ki, mint "szabadidő kellemes eltöltésére keresek partnert", meg "I'm here for a good time, not a long time", vagy "szeretném jól érezni magam egy jóképű, sportos férfival". Tisztázzuk, hogy miről beszélünk.



"Ne hidd azt, hogy mindenkinek sikertelen az élete, csak mert a tiéd az"


Szánalmas, hogy valamilyen kérdésfelvetés (amit amúgy félre is értesz, mint látszik) nem tetszik, és egyből elkezdesz személyeskedni meg konyhapszichologizálni.



#17:


"Ja, hogy csak a férfiaknak jár a fiatalabb, és azok mind komoly kapcsolatok?"


Senkinek nem jár semmi. Az idősebb férfiak viszont sikeresebbek a fiatalabb nőknél, mint fordítva, mert a férfiak inkább sármosabbak lesznek idővel + nő az egzisztenciájuk + nem vesztik el a nemzőképességüket, ha az adott fiatal nő gyereket akar.



"Találkozik a kereslet-kínálat, ne aggódj te ezen!"


Nem aggódom.

2023. jan. 31. 22:40
 19/26 anonim ***** válasza:

"Tinderen az idősebb nők miért keresnek komoly kapcsolatot fiatalabb férfiakkal?"


Ez volt a kérdés, te tetted így fel. Nem azt kérdezted, hogy egyes nők, hanem azt, hogy az idősebb nők. Szóval ha kérdezni akarsz valamit, akkor azt írd és arra fogsz választ kapni!

2023. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"mert a férfiak inkább sármosabbak lesznek idővel"


Ezt szeretitek hinni, de a valóság ettől egészen távol van.

Fiatal nő meg miért akarna gyereket egy vén pasitól? A férfi kora is igen negatívan hat a babára nézve, sokkal több probléma lehet vele.

2023. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!