Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen valaki talált már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen valaki talált már komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 05:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Kétszer is.

Az első csak fel évig tartott.

A második tinderes kapcsolatom már másfél éve tart, egy éve együtt is elunk, egymással tervezzük az életünket.


24N

2022. szept. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2022. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja, kb. egy tucatot.
2022. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ismerősöm ismerősének az öccse igen, és azóta is köszönik szépen, együtt vannak. Elmondása szerint „korábban is voltak sikerei: egy háromhetes és egy másfél hónapos komoly kapcsolatot” köszönhet a rózsaszín appnak. Jelenlegi kapcsolata mögött hosszú hónapok kitartó húzogatása-szuperlájkolása áll, így azóta sem törölte le, mert „még egyszer jó szolgálatot tehet”, plusz az előfizetése sem járt le.
2022. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem keresnék Tinderen...Mert ilyen emberek vannak rajta, akik párt találnak, és mégsem törlik magukat.
2022. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja utolsó, mert a való életben nem azok az emberek fordulnak meg, akik a tinderen is fenn vannak illetve a való életben is mindenki tisztességesen, nyílt lapokkal játszik.
2022. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5. Ha az én válaszomra célzol, ironizáltam. Egyébként mennyivel jobb kamubarátságokat fenntartani párkapcsolat mellett, talonozni meg összekacsintgatni a "BARÁT-barátnővel", hogy "majd ha kipárkapcsolatoztuk magunkat, egy kicsit összejárunk dugni"? A tinder nem valami mély, mocskos bugyra a párkeresésnek, hanem ott ugyanazok az emberek vannak fent, akikkel egy levegőt szívsz a mindennapokban: osztály- és csoporttársak, kollégák, ismerősök, CSALÁDTAGOK, vagy akik random elmennek melletted az utcán. Szóval a gerinctelenséghez nem kell tinderezni, csak erre akartam utalni.
2022. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A tindert szinte mindenki egyjszakásra használja, ám nem lehetetlen komoly párt találni, főleg ha az ember a céljait tartja szem előtt.

Én is páromat tinderről ismerem, köszönjük nagyon jól megvagyunk, tervezzük a jövőnk, és hálás vagyok, hogy az élet elém sodorta

2022. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Húgom. Letöltötte, elment egy randira, és 6 éve együtt vannak.
2022. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem több kapcsolatom onnan lett, tesómnak is, ismerőseimnek is, tinderes esküvőn is voltam már, úgyhogy nem lehetetlen.
2022. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!