Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen valaki talált már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen valaki talált már komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 05:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több barátnőm onnan talált magának párt.

Egyikük 6 éve vannak együtt, másiknak 4 év után most volt esküvő. Ők a nyáron 2 másik “tinderes esküvőn” is voltak.


Én nekem is volt onnan 1-2 komolyabb kapcsolatom… de persze bele futottam másba is.


Szerintem valahol a tinder “sz.xpartner kereső” jellege azért már atfordult.

Bár jelenleg nekem nincs letöltve.

Sőt, fiú barátom is jelenleg onnan randizik komolyabban.


27N

2022. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a ferjemmel ott ismerkedtem meg.
2022. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem Tinder, mert az már fizetős, inkább Badoo. Ott ismertem meg a páromat, 2,5 éve vagyunk együtt, éppen zajlik az összeköltözés.
2022. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly augusztusban ismerkedtünk meg a Tinderen. Októberben össze is költöztünk. Azóta is minden szuper. Hosszú távra tervezünk egymással. 🤗

26N 34F

2022. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam tinderes esküvőn. 😁
2022. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 voltam, ez 4 éve volt, Tinderen ismerkedtünk meg. Azóta persze már együtt is élünk, komolyan gondoljuk egymással.

(N/28)

2022. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!