Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Unalmas férfiként esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas férfiként esélytelen hogy pàrom legyen?

Figyelt kérdés
Mindenben àtlagos vagyok. A munkàn és tanulàson kìvül nem sok izgalmas dolog történik az életemben. Szüleimmel élek ami szintén negatìvum a pàrkeresés szempontjàból. Volt kapcsolatom de annak màr nagyon régen vége. Vàltoztatni nagyon nem tudok mert semmi erőm/időm nincs egy új hobbihoz vagy tàrsasàghoz. Online társkeresőt csinàlom de nem sok sikerrel. Kicsit reménytelen a helyzetem ugy érzem .
2023. jan. 27. 10:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jönnék össze olyannal, aki saját maga szerint is unalmas.
2023. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Az első bekezdéshez nem tettem hozzá, hogy ezt nyilván látni is fogja rajtad a kiszemelt nő, hogy vannak terveid, céljaid az életben, és nem akarsz megrekedni egy szinten. Bőven lesz olyan nő, aki ezt fogja nézni, nem pedig a mostani állapotod.
2023. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
21, Ok akkor elhitetem higy izgalmas vagyok aztán hopp mégsem.. igaz a nőknek fontos az őszinteség :D Én legalább bevallom hogy nem vagyok izgi annyira.. legalàbbis a jelen állapotomban nem . Aztán lehet fogok vàltozni belátható időn belül
2023. jan. 27. 16:26
 24/26 anonim ***** válasza:
54%
23) süt rólad a frusztráció.. amúgy ne hidd, hogy a legtöbb emberen nem lehet egyértelműen érezni, hogyan viszonyul magához.
2023. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra az, hogy valaki izgalmas?
2023. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Figyi az enyém majdnem önerős, de a kulcsrakész állapotot hitelből kellett rendeznem. Ha 30%maga a hitel a lakásárból az sem vészes, főleg ha fix hitel, mert 1-2év után lehet meg se érzed. Főleg inflációs időszakban. Infláció okozta fizuemelés leveszi a terhet a válladról. Vannak frankó hitelkalkulátorok. Csak játsz ott a számokkal!
2023. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!