Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem akaszt ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akaszt ki, hogy a tinder állandóan kutyás nőket hoz fel?

Figyelt kérdés

Valami biztos van az algoritmussal, mert zsinórban szokott felhozni egymás után 9-10 kutyás nőt, amelyik annyira el van telve önmagától, hogy a hányinger kerülget.

Kezdve azzal, hogy a leírásukban ilyeneket írnak:

Lovely Dog Mom

2 dog momms

Ha a kutyáimnak tetszel, akkor nyert ügyed van

Ha kutyás képed van, nálam már jó vagy

Van két kutyám, és ők a legfontosabbak az életemben, ez ellen nem tudsz mit tenni.



Ezek a csajok "lenni teljesen fogyatékos"? Vagy ezek mit gondolnak?

Komolyan.. hányinger ez a tinder(bár nem a tinder tehet róla, hogy a mai csajoknak a kutyák a szerelmi csúcsuk legnagyobb szintje) De legalább instant lehet ezeket balra húzni, bármilyen jól is néznek ki. :D


2023. jan. 25. 08:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

A dogmomtól én is öklendek, de azért nem kell magad földhöz baszni azért, mert valaki nem ridegtartásban tartja a kutyáját és valamilyen formában megfogalmazza, hogy az is úgymond a csomag része.


Én nem vagyok szingli, de beleírnám az adatlapomba a kutyáimat, ha párt keresnék, mert ez csak annak pálya, aki bírja őket és bír velük együtt élni is egy háztartásban.

2023. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Kiakasztanak a kutyás nők, ne matchelj velük.

Kiakaszt a Tinder, íratkozz le.

Szívesen.

2023. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

"De legalább instant lehet ezeket balra húzni, bármilyen jól is néznek ki. :D"


Segítek: pont azért írják ki, hogy ha nem bírod az ebeket, ne utólag haknizz meg g*ciskedj a kutyákkal, hanem közöd se legyen hozzájuk.


Azzal nem büntetsz senkit, ha nem húzod jobbra azért, mert vállalja magát. Remélem tudod.

2023. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ez inkább áldás, mintsem átok! Én is erre a következtetésre jutottam.
2023. jan. 25. 09:09
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Maga a fogalmazás és a kifejezés tényleg gagyi, de jól teszik, hogy kiírják. Így láthatóan máris kiderül, hogy nem egyeztek. Anno én is kiírtam, hogy van egy bent tartott cicám, akit soha senki kedvéért nem fogok mellőzni vagy kib.szni az udvarra, így csak olyan írjon, akinek ez nem probléma.
2023. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Pont az állatokkal kegyetlen férfiakat szeretnék kiszűrni. Azért mert te egy érzéketlen analfabéta vagy, aki nem szereti az állatokat se! Még lesz olyan aki meg igen és örömmel lesz kapcsolatban kutyás vagy cicás nővel.
2023. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os.


Eszeveszett mellélőttél ezzel most.. Konkrétan 3 macskám van, és nem vagyok sem érzéketlen, sem analfabéta.


A kutyákat nem szeretem. Főleg nem úgy, ahogy a mai csajok viselkednek velük. (Lásd: Ágyban alvás, smárolós kép már tinderen, egy tányérból esznek, ismételten smárolós kép stb. )


Én sem smárolok a macskáimmal, meg nem alszanak velem az ágyban, és nem is hívom magam catfathernak, sem pedig cicómaminak.


Látszik, hogy nálad nincs valami rendben, amit próbálsz rám vetíteni, de ez nem jött össze.

2023. jan. 25. 09:41
 8/19 A kérdező kommentje:

Illetve a kérdésem inkább egy elferdült világ felé tartó megállíthatatlan vonat.. hogy mennyire elferdült a világ, hogy ezeknek a mai lányoknak csak a táskakutya a lényeg. Normál emberi kapcsolatra képtelen, ezért egy örökké hű társukon élik ki magukat.


Emögött a kérdés mögött nem az van, hogy jaj kutya így kutya úgy.. nem. Ez az elferdült degenerált mai világ görbetükre, és ez még csak a kezdet.

2023. jan. 25. 09:44
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, azért ez egy erős általánosítás. Azért, mert szereti a kutyáit, még lehet alkalmas emberi kapcsolatokra is. Vagy miért is gondolod, hogy nem alkalmas rá? Mert társkeresőzik? Ja, hogy te is? Akkor miért is általánosítasz?

Az, hogy neked túl sok, ahogy a kutyáival bánik, az egy dolog, lehet véleményed, de ebből még nem feltétlenül kell ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Vagy elutasított egy ilyen kutyás lány és ezért vagy frusztrált?

2023. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én saját baráti és előző kapcsolatokra alapokra vontam le ezt a következtetést.

Nem azért, mert társkeresőzik, hanem, hogy egy kutya mindennél fontosabb neki, mint a párja.

Ezt láttam az előző kapcsolataimban, illetve barátoknál is ezt látom, hogy ahova kutya került a csaj által.. ott konkrétan elég rendesen leromlott az egymáshoz fűződő viszonyuk.. Bár ez igazából a mai világban egy telefonmániás egyénnél is előfordulhat, de most itt nem erről van szó.


"elutasított egy ilyen kutyás lány és ezért vagy frusztrált?"


Nem. Mivel ilyenekkel már alapból nem kezdek, még csak beszélgetés szintjén sem, mert felesleges.


S mivel a gyakorin ez is egy kategória, így gondoltam, hogy érdemes, szabad, lehet erről beszélni nyíltan, veszekedés nélkül, ahol mindenki elmondja az érveit, külső szemlélő, vagy saját tapasztalatot átadóként.

2023. jan. 25. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!