Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ajánlatos buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ajánlatos buszon ismerkedni? Nem tolakodó?

Figyelt kérdés
Egy ideje rendszeresen együtt utazom egy nagyon szimpatikus hölggyel, én nagyon szívesen megismerném közelebbről is, viszont nem mertem még szóba elegyedni vele. Lehet zaklatásnak venné? Meg aztán milyen kellemetlen lenne végig ülni az utat mellette, ha nem úgy alakul a dolog. Szerintetek mi tévő legyek?
2023. jan. 19. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha igazán jó csaj, akkor ne tedd, tuti elege van a nyomulókból. Ha nem annyira, akkor inkább örül szerintem, ha valaki kezdeményez nála.


Egyébként meg inkább úgy közeledj hozzá, mint ahogy egy szimpatikus sráchoz közelednél a melóban, semleges témával, és csak annyira, ahonnan bármikor vissza tudsz venni.

2023. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus. Mondom nem jelent semmit. "Elképzeltem a dugható külsőhöz egy nekem tetsző belsőt."


Hagyd békén. Neked lehet kényelmetlen lenne, neki félelmetes.

2023. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem el, hogy a valóságban ennyi hölgyezős férfi van. Hála az égnek normális férfiismerőseim vannak, és a nő szót használják, nem műmájerkednek.
2023. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Semennyire
2023. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem spec a világból ki lehet kergetni azzal, ha buszon/vonaton/váróban vagy hasonló helyen próbálnak felszedni, ahol össze vagyunk zárva további fél-másfél órára.

Szerintem csak akkor közeledj, ha már egyértelmű jelét adta ő is, hogy nyitott lenne rá.

2023. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Ismerősöm villamoson ismerte meg a későbbi házastársát. Mindenhol van remény!
2023. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Adta már valamilyen jelét annak, hogy ő is szimpatikusnak talál? Legalább egy mosoly formájában? Ha igen, próbálkozz, ha nem, akkor hagyd inkább!
2023. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum ha latod hogy orul, hogy meglat teged, rendszeresen melled ul
2023. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha adott valami jelet, egyéb esetben kizárt, hogy örvendezne a közeledésedtől és utána meg tényleg baromi kínos lesz mindenkinek.
2023. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

2023-ban sehol sem lehet ismerkedni. A "hölgyek" mindenre megadják a választ hogy ott és akkor miért nem jó nekik az ismerkedés.

"A munkahelyen dolgozni vagyok, épp eléggé le vagyok terhelve, nem kell hogy még zaklassanak is."

"A buszon nincs kedvem idegenekkel trécselni, van épp elég bajom."

"Bulizni azért megyek hogy jól érezzem magam, nem hogy még ott is a pasik nyomulását kelljen elviselnem."

A sor tetszés szerint folytatható.

Aztán persze ha egy ilyen szituációban a pasin észreveszik hogy Ferrari-kulcsot lobogtat, Gucci öltönyben van és Rolex feszít a karján, esetleg éppen a Hawaiion nyaralós képeit rakja ki Instára, akkor azonnal semmivé válnak ezek a szabályok, és szabad a pálya.

2023. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!