Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis merre ajánlatos "keresnem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis merre ajánlatos "keresnem"?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a társkeresés egy igazi türelemjáték... Viszont ha még csak ötletem sincs, merre indulhatnék, ez a játék egy örökkévalóságig is eltarthat... Iskolában ismerkedni egyáltalán nem előnyös, nálunk meg aztán lehetetlen. Bulikba járva az ember maximum egy egyéjszakás kaland erejéig talál magának párt, ami szintén nem túl kecsegtető. A városban járkálva viszont nem hiszem, hogy a sok hajléktalan, meg ferde tekintetű részeg közt valahol mégis belebotlok a szerelembe, valljuk be, a belváros nem épp a legromantikusabb környezet a maga csatornabűzével és a szmogjával... Az érdeklődési körömnek megfelelő helyek pedig... nos, nem tudok róla, hogy ilyen létezne. :D Igazi kevert ember vagyok, az a tipikus káoszfejű, akiről nem tudod eldönteni, hogy milyen is tulajdonképpen. Széles skálájú zenei érdeklődés a gépzenétől kezdve a rockon át egészen a popig. Szeretem a jó bulikat, de nem vetem meg a csöndes, olvasgatós délutánokat sem. Nagyszájú vagyok, bár olykor mégis csöndes... egyszóval kész katyvasz. (Társkeresőt ne is említse senki, van egypár szörnyű tapasztalatom.) Merre járkáljak, hogy mégis összefuthassak valakivel, akivel egy hullámhosszon vagyunk?

19/L


2017. márc. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, az a kérdés, hogy mennyire legyenek "ultimate" külsejűek...
2017. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nőként gondolom bárhol. Férfiként sokkal nehezebb.
2017. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az az ember vagyok, aki kicsit nehezen esik szerelembe, így elsőre - és ezt szégyellem benne a leginkább - számomra 65-70%-ban fontosnak számít a külső. Tudom, most kapom majd a hideget-meleget a kijelentésemért, de nem tehetek róla. Viszont ha valaki egyszer megfogott engem a lelkével, utána már nem fordítok túl sok figyelmet a külsejére (azért az nyilván minden ember számára alap elvárás, hogy a másik ne legyen szurtos/büdös/töredezett körmű/stb.)

Viszont nincsenek olyan elvárásaim, hogy minden kocka domborodjon a hasán, meg legyen szőke herceg fehér lovon, akinek feszül a póló a bicepszén. :D

2017. márc. 12. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a majdnem tökéletesek általában 3 helyen gyülekeznek


Pláza

Konditerem

Épp felkapott "klub"-ok.

2017. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem a mindenki számára általánosított "tökéletes fiú" az ideál, nincsenek ilyen igényeim. Nem kell hófehér, szálegyenes fogsor, remekbe szabott arc, minden szálában rendezett szemöldök, meg szupermodell frizura. Nem akarok kigyúrt állatot, nem kell, hogy a legújabb divat szerint öltözzön, vagy hogy szétvesse a pénz. :)
2017. márc. 12. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Könyvtár, múzeum, történelmi várak túristahelyei.


Igaz ott már feltűnhetnek "rondák" is...

2017. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális lány lehetsz, normális igényekkel. Nyilván neked is van külső elvárásod, ami a leírások alapján nem a világtól elrugaszkodott, szóval emiatt nem kell szégyenkezned. Senki nem akar összejönni olyas valakivel, aki nem tetszik neki.

Szerintem a társaságokba járás nyerő lehet. Ha érdekelnek a sportok, szabadidős programok. Találj magadnak valami hobbit, ami kimozdít. Ki tudja, lehet 800 méter futás után elájulsz a Margit-szigeten, és egy számodra szimpatikus férfi locsol majd fel :D Jó ez nyilván erős túlzás, de legyél nyitott, próbáld felismerni a jeleket, és ha kell, adj jeleket. Hajrá :) 23/F

2017. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!