Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mihez fogtok kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mihez fogtok kezdeni, ha egy napon egyedülálló anyák lesztek és ugyan úgy el fognak utasítani titeket a férfiak mint ti most az egyedülálló apákat?

Figyelt kérdés

Szomorú, hogy ennyit nem tud elnézni a nők többsége:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2023. jan. 9. 17:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Remek megelőzési módszerem van, nem fogok szülni.
2023. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Rég rossz ha ilyen revans fantáziákban gondolkozol, pláne hogy már amugyis sz0pás egyedülálló anyának lenni, de itt a kérdésedre a válasz: soha a büdös életben nem lesz pulyám.

Van már családom, vannak barátaim, szóval nem kell egy plusz kolonc az életembe, aki csak elszívja a pénzemet, időmet.✌️


De amúgy mégis mennyire vagy beteg lelkileg? Én még a saját hozzáállásomat is önzőnek tartom gyengébb pillanataiban, te meg minden probléma nélkül ecseteled a neten, hogy örömödet leled a nők fájdalmában, szomorúságában. Mi az isten?

Alap, hogy a szülőség megneheziti az esélyeidet. Ami nem feltétlenül probléma; ha valaki így is összejön veled, akkor van esélye, elfogadja a gyerekedet, ami igenis legyen fontos neked. Nem mindenki van készen arra hogy felelősséggel tartozzon mások gyerekei iránt, szóval minek vinnél haza valaki olyat, akivel garantáltan rossz lesz a gyerek kapcsolata?


Nőj fel, fogadd el a nehézségeket, és ne tervezgesd alattomosan hogy "huuu majd a nőknek is nagyon nagyon rossz lesz :) biztos sírni is fognak esténként :) " mert ez bizarr és undorító.

2023. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kerdesben gyerektelen nok szerepelnek akik gyerekes apakat. Elarulom, gyerektelen nok gyerektelen pasikat akarnak es viszont. Miert nem kezdesz gyerekes anyukaval ha neked is van kolykod?
2023. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy egyáltalán nem akarok gyereket. Folytassuk azzal, hogy az élet nem a párkapcsolat körül forog, minket ez nem visel meg annyira, mint titeket. Én legalábbis könnyedén elvagyok szex nélkül, van elég barátom társaság gyanánt és lettem eleget zaklatva ahhoz, hogy örüljek, ha végre nem akarja mindenki kifejezni felém a párosodási szándékát.



Amúgy anyám az élő példa rá, hogy legyél gyerekkel vagy anélkül, idős vagy fiatal, mindig lesznek férfiak, akik utánad fognak koslatni. És bizony lesz köztük olyan, aki neked is tetszik.


Anyám egyébként 56 évesen jött össze mostohaapámmal, 8 éve együtt vannak. Egy kaliber, teljesen normális páros. Mindig van, volt és lesz is választásunk. Nem szorul senki senkire.

2023. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lesz gyerekem, de ha mégis, hát akkor egyedül maradok vele, és kész. Sok anya neveli egyedül a gyerekét, mert elvált vagy özvegy. Sokan bebizonyították már, hogy ezt meg lehet csinálni.
2023. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk amennyit segítenek a férfiak (tisztelet a kivételnek) a gyereknevelésben, szerintem meg sem kottyanna a legtöbb nőnek, ha szingli anya lenne.
2023. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem leszek egyedülálló anya:

- szedek fogamzásgátlót

- ha bennem akar elmenni, akkor gumi

- végső esetben abortusz


Amúgy meg teljesen és tökéletesen megérteném, ha egy férfi visszautasítna azért, mert egyedülálló anya vagyok. Fordított esetben én sem akarnám más köéykét nevelgetni.

2023. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Aki nem fogadja el, hogy az ő kölyke az ő baja, az nem tudom, minek akart egyáltalán gyereket, hiszen még maga is az.


Érted, a kutyám nem tukmálom így rá másokra, pedig az csak egy kutya.

2023. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szomorú, hogy ennyit nem tud elnézni a nők többsége:"


Jaja, hiszen egy gyerek, az egy apró, jelentéktelen dolog az ember életében, nem? :D

2023. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor leszek egyedül, ha más opció nincs. De nem adnám fel szerintem a társkeresést, viszont nem is hisztikéznék ha valaki a gyerek miatt visszautasít. Próbálnék inkább szintén gyerekes apukákkal ismerkedni, mert ők elfogadóbbak ezen a téren. Akinek nincs még gyereke, az persze hogy másét pláne nem akarja nevelni. Én sem akarnám. Nem értem ezen mi olyan meglepő, a gyerek nem egy jelentéktelen apróság, hanem baromi nagy nyűg, munka, szpás. Persze ideális esetben még több örömöt ad, de ez leginkább a saját gyerekre igaz. Más gyerekét nagyon kevesen tudják igazán megszeretni, anélkül meg csak a bajnak van. Súlyosbító tényező, ha egy huszonéves már elvált gyerekes szülő, mert ez pluszban valószínűsíti azt is, hogy felelőtlen, buta ember.

És igen, szexre úgyis találnék bármikor pasit, úgyhogy sokat szexelnék. 6 hónapos terhesen voltam utoljára szórakozni (fesztiválon), és 2 elfogadható külsejű pasi is megpróbált felszedni, ebből pedig csak az egyik volt olyan talajrészeg, hogy feltételezem, hogy nem tűnt fel neki a hasam. Ha terhesen megy, akkor bárhogy megy. Meg ilyen helyekre amúgy sem viszi magával a gyerekét az ember, úgyhogy a kutya nem mondaná meg, hogy egyedülálló anyuka vagyok.

2023. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!