Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem egy hatalmas nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egy hatalmas nagy hülyeség ez a tanács amit mindenki mond az online társkereséshez?

Figyelt kérdés

Hogy játsszuk el hogy nagyon elérhetetlenek vagyunk és 24 óránként max 1X írjunk de inkább 48-72 óránként írjunk csak.



Először is egy átlagos külsejű 20-30 közötti lánynak napi kb 5-10 ember ír átlagban, aki már megüti a szép kategóriát annak simán 20 fölött is. Ha ilyen keveset ír az ember hogy maradjon versenyben?


Másodszor nekem pl pont hogy szimpatikusabb ha valaki azért ír egy nap akár többször is. Megértem erre nincs mindenkinek mindig ideje de nekem ne mondja senki hogy olyan nagy bűn ha néha az ember csak otthon marad és nem nagyon csinál semmit és ilyenkor többet mobilozik.


Harmadszor ha valaki tényleg tetszik miért ne tudnék neki legalább napi 1X írni? Állandóan ott van a mobil az embernél és pár karakteres üzenetekről van szó nem regényekről.


De hölgyek kérlek mondjátok ha nektek tényleg nagyon vonzó ha valaki csak 3 naponta egyszer ír.


2023. jan. 8. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, nagy hülyeség.

Ha valaki érdekel és meg szeretnénk ismerni akkor érdeklődünk utána.

2023. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös az érdeklődés akkor a randi előtti napokban vagy hetekben mindketten sokat írnak. De ha csak a fiú keresi a lányt állandóan, úgy levonható hogy zsákutca.
2023. jan. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos a rendszeres, napi kapcsolattartás. Nem regények, de legalább néhány óránként 1-2 sor.

Tudjam, hogy kölcsönös az érdeklődés, hogy rendszeresen gondolunk egymásra, hogy kíváncsiak vagyunk a másikra, hogy hiányzik, ha nem hallunk felőle.

2023. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Amit írsz, azt játszmázásnak hívjuk. Így nem lehet őszinte emberi kapcsolatokba belekezdeni.
2023. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, akinek csak az tűnik elég izgalmasnak, aki elérhetetlenné teszi magát, hát az elmehet a pcsába. Az ilyen faszikat helyb{l ignorálom. Jàtszadozzon az anyjával, de ne velem.
2023. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De ez bazira idegesítő tud lenni.
2023. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki tanácosl ilyet, de nyilván hülyeség. Persze nem kell folyamatosan irogatni, és érdemes felmérni a másik érdeklődésének mértékét, de a társkereső célja a TÁRSKERESÉS. Ha érdeklődsz valaki iránt, akkor mutass (egy egészséges szintű) érdeklődést...
2023. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát a mai társkeresős helyzetben állandóan a férfinak kell a nő után futnia és fenttartani a beszélgetést mert a nők ritka esetben tesznek bele csak érdemit. Én nálam ha egy nővel kialakul a match és kezdeményezés után nagy nehezen visszaírnak akkor állandóan nekem kell a beszélgetést fenttartani mert a nők csak 1-2 szavas vagy legfeljebb 1-2 mondatos választ képesek csak írni. 1 db normális nő volt akivel tényleg lehetett kommunikálni és hosszú mondatokban képes volt magáról írni stb és a randit sem beszélte le az utolsó pillanatban hanem eljött. Ezek szerint nem velünk pasikkal van elsősorban a hiba! Aki tényleg komolyan gondolja és szeretne ismerkedni az tesz is érte de aki nem az nem. Nők nagy része csak követőket akar a szociális média oldalaihoz gyűjteni és ha unatkozik akkor unalmat űz.
2023. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!