Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében azok a férfiak a legesélytelenebbek, akik 30 éves korukban a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Kutyát nem érdekli. A nők szemében azok a férfiak a legesélytelenebbek, akiket nem a szűk baráti körükön keresztül ismertek meg, vagy nem Chadek.
2023. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A baráti kört még reális tényezőnek gondolom, de Chadből nem sok járkál.
2023. jan. 7. 22:05
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
2: Menj ki az utcára este 8 után és nézd meg a kint járkáló párokat. Ott van a Chad.
2023. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez embertől függ.Imserek olyan nőt akit nem zavarna ha 30 évesen a szüleinél élne a férfi de ismerek olyan is akinek ez egyértelműen nem férne bele.Bár tény hogy a legtöbb nőnek nem szimpatikus ha a férfi még 30 évesen is a szüleivel él.
2023. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nálam az ilyen életképtelen férfi esélytelen. Valaki írta a szexet....(ugye, ha egyutt élsz a szuleiddel, azt nem lehet) keress aszexuális nőt
2023. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen ingatlan árak mellett, aki havi 120at (direkt csak egy kis garzon arat ìrom) kiad albira az eves szinten 1,5 misot kiszór erre. Kicsit több mint 6 ev alatt 10 Misi, majdnem egy lakas onrésze. Hát nem tudom, az én szememben ez kevésbé életkeptelenség, inkább előre tervezes. Mar ha otthon el és sporol ezerrel nem elbulizza. Jó eséllyel neki így lesz lakása

. Persze el is lehet menni 20 évesen is albiba. Sokan rá is kényszerülnek. De sajat erőből ilyen ingatlan árak mellett nem sok esélyt látok bármire is. Nekem a saját tulajdonú lakás többet erne mint bármi. Biztonság erzetet ad.

2023. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem biztos nem kéne ilyen pasi, tapasztalatból. Volt egy, aki 34 évesen még otthon lakott és nem is értette, hogy mi ezzel a gond.

Képzeljétek el a szitut, amikor ott voltam náluk, és elhangzott, hogy "majd anyukám ad neked egy törölközőt".

A szobájában csipke terítő volt az éjjeli szekrényén. Az anyja tízpercenként benyitott valamivel. Azt se tudta, mi mennyibe kerül a boltban, mert mindent az anyja intézett. Mosás, bevásárlás, főzés, az egész háztartást.

Amikor szóba került ez a téma, akkor azt mondta, hogy ha ő egyedül lakna, akkor mit fog enni? Ugyanis egy teát nem tudott önállóan megfőzni. 34 évesen.

2023. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Rengetegen vannak akik 30 évesen még otthon laknak, de mégis van párjuk. Viszont az nem mindegy, hogy mik a terveik, mert ha egy pasi megelékszik ennyivel, hogy ott élnek egy szobában, akkor hamar egyedül maradhat.
2023. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem, párom is a szüleivel élt, amikor összejöttünk. Igaz, az sem mindegy, hogy milyen körülmények között él a szüleivel. Ha egy másfél szobás lakásban és az egész családnak erre van igénye, az azért tényleg taszító tud lenni. De mondjuk itt az én környezetemben a többgenerációs kertes házak a jellemzőek, és egyáltalán nem ritka, aki még 30 fölött is egy házban lakik a szüleivel.
2023. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!