Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nagyon zavaró lehet ha egy barátotok párt keres?

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves nő vagyok, sajnos még nem volt párom, de próbálok pozitív maradni. A baráti összejöveteleken/bulikon mindig kedvesen beszélgetést szoktam kezdeményezni az általam még nem ismert emberekkel. Hogyha egyedül érkezik egy férfi és olyan szimpatikus akkor néha flörtölni is kezdek vele. Ilyenkor vagy elmondják hogy párjuk van és nem köszi, vagy csak simán visszautasítanak, de azért próbálkozom. Egy ideje viszont sokszor érzem meg tudom, hogy a barátaim nem hívnak meg, és azt mondják azért, mert mindig valakit fel akarok szedni. Pedig én csak kedvesen ismerkedni próbálok. 3 randi appon is fent vagyok, de sajnos eddig még nem jártam sikerrel. Lehet fel kellene adnom a dolgot, mert akkor legalább barátaim lennének.😅🤷🏻‍♀️

2023. jan. 2. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem attól függ, hogy mennyire gyakran csinálod, mennyire kínosan, mellette mennyi idő jut a barátokra. Most őszintén, ha lenne egy barátnőm, aki az összes találkozónkon rárepül az összes ismeretlen pasira, aki amúgy nulla jelét mutatta az érdeklődésnek, így a közös esti szórakozásból

az lesz, hogy beszélünk 15 percet, akkor nem sokáig lenne a barátnőm… Lehet így ismerkedni, persze, csak ehhez nem kellek én.

De ha alkalmanként megtetszik neki valaki, és bepróbálkozik, vagy direkt úgy megyünk el többen csajok, hogy tudjuk, hogy ő elsősorban ismerkedne, akkor az egyáltalán nem zavarna.

Szóval a mérték a kérdés.

2023. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha ebben az elefánt a porcelánboltban stílusban teszi, mint te, kérdező, akkor egyértelműen gáz és égő. A barátaidnak is. El tudom képzelni a szekunder szégyenérzetüket, már ne is haragudj.
2023. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez azért attól függ - nekem os volt olyan hogy baráti társaságban ismerkedtem, De ezt tényleg a baráti társaságon belül tettem nem a bárban egy random pasival... Plusz szerintem magában gáz hogy egyből feltöltéssel kezdesz, nekem soha életemben nem volt olyan szitu, hogy egy pasi kioffol azzal hogy barátnője van. Előtte mar mindig ismertem kicsit a másikat.

A másik meg, igen, én átérzem mit gondolnak a barátaid. Ha végre találkozunk akkor ne abból álljon már az este hogy te nyomulgatsz másokra. Akkor menj egyedül, vagy más lanykakkal akiknek ugyanez a célja.

De ha azért megyünk hogy időt töltsünk együtt, ne en legyek mar még a harmadik kerék

2023. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Egyetemen anno 10-15 hapsi jutott a legelőnytelenebb külsejű csajnak is. Mondjuk mérnökire jártam, ott elég sajátos a nemek aránya. De akkor is :)
2023. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!