Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség egy incel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy incel és egy nehezen ismerkedő pasi között?

Figyelt kérdés

Sajnos ahogy elnézem sokan egyből leincelezik az olyan pasikat is akik ugyan nem tudnak barátnőt találni de ettől még nem bolondulnak meg és próbálnak fejlődni.


Miért van ez?


2022. dec. 19. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Semmi. Régen is voltak ilyen férfiak. Ez az incel egy mostani, megidelogizált kifejezés. Van a férfiaknak egy csoportja, akik valamiért taszítják a nőket, sokszor nem is kirívóan rondák, vagy nyomorultak. Mégis van valami az összképben, amitől a nők iszonyodnak.
2022. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Aki iránt érdeklődik vagy valaha érdeklődött szexuálisan valaki a kedvelt nemből, az nem incel.


Szerintem egyébként az sem incel, aki belátja, hogy ez nem a nők hibája, hanem 1,2...x kudarc, ami ellen képes tenni. És ha valóban hibás a nő, nem vetíti ki az összes nőre.

2022. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Egyiknek ha alkalma van rá se kell a masik nemnek, másiknak meg inkább csak az alkalmak hiányoznak, de ha van vele egy nő azt meg tudná fogni
2022. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Igazból semmi, az incel egy manapság divatos kifejezés. Jelentése: önkéntelen cölibátus. Ha belegondolunk bárki lehet "incel", aki akarna szexuális életet élni, párkapcsolatot ÉS tesz is ezekért, de valamiért sehogy nem jön össze neki. Az időintervallum nincs meghatározva, valaki évekig, sőt egész életét így éli le, valakinek összejön párszor, van akinek időszakosan nagyon megy a dolog aztán sokáig semmi, olyan is létezik, hogy valaki sokáig "incelként" éli az életét, majd talál maga mellé valakit akivel utána akár egész életében jól meglesz és az is lehet, hogy valaki hosszú ideig él párkapcsolatban/házasságban majd a szakítás után inkább felhagy az egész társkeresősdivel és mással foglalja el magát. Mondjuk ő technikailag nem lesz incel, ha nem is akar párkapcsolatot.

Az incelséghez igazából az alábbi feltételeknek kell megfelelned:

1. akarj párkapcsolatot/szeuális életet élni

2. tegyél is érte!

3. ne legyél túlzottan válogatós.

Ha ezeknek a kritériumoknak megfelesz, de nem jön össze mégse semmi, akkor leszel incel.

Ha nem akarsz valójában szexelni / nem teszel a dologért / mindenkit visszautasítasz aki feléd közeledik akkor nem leszel incel, mivel önként élsz cölibátusban!

A legtöbben egyébként alapvetően negatív tulajdonságokat társítanak az "incelséghez", szóval nőgyűlöletet, mizantrópiát, szélszőséges elméletek gyártását és hasonlókat. De szerintem ez hülyeség, attól még, hogy (ideiglenesen) valaki cölibátusban kénytelen élni, nem jelenti azt, hogy automatikusan nőgyülölő lesz és elméleteket kezd el gyártani a saját sikertelensége miatt. Egyrészt nem tudhatja senki meddig tart ez az állapot, lehet egy hét múlva történik valami olyan esemény amely kimozdítja belőle, másrészt mindenki el tud kezdeni változtatni akár saját magán vagy a hozzáállásán is.

2022. dec. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

“ A legtöbben egyébként alapvetően negatív tulajdonságokat társítanak az "incelséghez", szóval nőgyűlöletet, mizantrópiát, szélszőséges elméletek gyártását és hasonlókat.”


Sok esetben természetes következménye annak, ha te rendes, normális polgár vagy és ennek ellenére nem kapsz semmi érdeklődést nőktől. Ezután felteszed a kérdést, hogy mi rosszat tettél, hogy ennyire nem érdekled őket? Utána elkezded azt látni, hogy nálad pocsékabb emberségű srácoknak meg nagyon is csapják a szelet, tetszelegnek. Utána azt kezded érezni, hogy csak a külsőd miatt téged nem. Emiatt befrusztrálódsz és megutálod a nőket. Ezután mert teszel magasról arra, hogy jófiú maradj. Mert úgy érzed, hogy úgyis mindegy. Ezt követően téged tesznek meg felelősnek, merthogy milyen szemét undorító viselkedésed van már, normális, hogy minden nő menekül tőled.


És ekkor látod be, hogy igazából az igazság, ok-okozat a kutyát nem érdekli. Itt már nem csak a nőket de a társadalom egy jó nagy szeletét kezded el utálni.


Egyszerű a képlet de sokan nem értik.

2022. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

5-ös: én is ismerem a blackpillt és minden nézetét, sőt el is fogadom nagy részét, de ettől még nem változtam meg, mivel eddig sem csak megjátszottam magamat, hanem olyan vagyok (és voltam) amilyen. Se nem "jófiú" és nem is "rosszfiú".


A blackpill számomra annyit jelentett, hogy választ kaptam rengeteg kérdésemre viszont egyben azt is okozta, hogy most már leszaro ma dolgokat, nem foglalkoztat ez az egész.

Nem kezdtem el utálni senkit, mert tudom, hogy ez egy természetes dolog, felismerem a különböző szociális helyzetek hova vezetnek és tudom nagyjából mi miért történik, vagy hogy miért fog úgy történni.

2022. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

6


5 vagyok. Hát figyelembe véve, hogy mennyi szenvedést és igazságtalanságot okoz sokaknak ez, nehéz semlegesnek maradnom.


Egyértelmű, hogy a társadalom akkor lesz jobb, ha a többség változik. Egyedül egy ember nem tudja megváltoztatni azt.


Az, hogy az a természetes, hogy a gyengébb genetikájúakat marginalizálják nem túl jó érv. És semennyire sem emberséges.

2022. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Semmi különbség sincs
2022. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

A 7-est miért kelllett 0-ra pontozni?


Fáj az igazság prolikáim?

2022. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

"Fáj az igazság prolikáim?"


Nekem nem, mert az élet nem igazságos és soha nem lesz az...nem csak párkapcsolat terén, hanem mindenhol.


Pl. munka, család, lakhatás, pénz/vagyon stb.


Lehet az inceleknek szar, de attól még messze nem csak nekik. Ez így volt, és így is lesz.

2022. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!