Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne úgy barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne úgy barátnőm ha én nem vagyok annyira érdekes, izgalmas?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm, mindig elutasítottak. Szerintem az a bajuk velem hogy én nem beszélek sokat, nincs érdekes, mozgalmas életem. Meg a kinézetem sem divatos.

Akik eddig elutasítottak lányok mindig velem ellentétes típusú fiúkkal jöttek össze (divatkövető, beszédes, társasági, izgalmas életű).


Ha én olyan vagyok amilyen vagyok, így hogyan lehetne barátnőm, mert szeretnék nagyon, de mindig van nálam jobb. Abban bízhatok hogy a lányok ahogy idősönek változik az elvárás?


2022. dec. 16. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Olyan lányoknál próbálkozz akik mint személyiségre, mint külsőre hozzád passzolnak.
2022. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van olyan lány, akinek te kellesz, de lehet, hogy ő még neked nem kell. Nem lesz topmodell barátnőd valószínűleg. Nekem nem baj ha a pasi úgymond unalmas és nem egy szájhős, ha kedves és határozott és jól kijövünk. De ha netán életunt és határozatlan vagy akkor valszeg tovább kell várnod
2022. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Az nem zavarja a lányokat, ha unalmas vagy. Az a baj, hogy nem nézel ki jól és introvertált vagy.
2022. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Szeretem az ilyen semmitmondó “segítségeket” külsőre passzolni 😀

2022. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nők között is találsz ezer tonna végtelen számra unalmas, üres személyiséget, akikhez képest te áldás vagy.


"Abban bízhatok hogy a lányok ahogy idősönek változik az elvárás?"

Ebben abszolút bízhatsz, de a felhozatal is változik. Öregebbek, gyötörtebbek és sietősebbek lesznek. Vannak olyan női jelenségek, hogy rájön nincs mellette férfi, akivel gyereket akarna, ekkor siet gyorsan felszedni valakit, és még MAGÁVAL is el tudja hitetni hogy szereti a férfit, hogy szülhessen. Aztán ignorálva leszel.


Alexander Grace-t nézz youtubon, sokat megtudhatsz ezekről. Sok olyan női "titok" van, amit nem mondanak el, mert egy rakat nő felháborodna rajta az egósérüléstől.

2022. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!