Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány éves koruktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány éves koruktól szembesülnek a korukból adódó társkeresési problémákkal?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 19:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%
Ha gazdag és egészséges akkor soha.
2022. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Társkeresési problémákkal sosem, beszólási problémákkal 20 fölött, akkor már néhány férfinek öregek lettek. 20-25 szembesülnek a papik hadával, utána már ezek elmaradnak.
2022. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%

Mivel, olyan nincs, hogy 18-22, igy kommentven írom meg! 18-22

30évesen sokkal sikeresebb vagyok

2022. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%

Mondanám hogy 40 körül, de szerintem ez is nagyon személyfüggő.

Fiatal vagyok, de hogy ha ránézek egy átlagos 30-as nőre akkor nem az jut eszembe hogy mennyire idős, vagy nem temetem el fejben, mint más emberek. Gyakoriból kiindulva legalábbis, itt valamiért úgy vannak beállítva a 30-35 éves nők mintha kisnyugdíjasok lennének:) Sok embernek egyébként is csak 30 fölött indul be az élete, és ott is éli meg a fénykorát, ez nem újdonság.

2022. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%
Itt incelek nyugtatgatják ezzel egymást.
2022. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy olyan cuki, hogy páran itt azt hiszik, az idő majd jól revansot vesz a gonosz, undok csinos nőkön, és akkor majd nekik minden megtérül. Áh, vicces :D
2022. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
81%

Az incelek és a femcelek szoktak itt csatázni és a hülyeségeiket erőltetni, hogy a férfiak/nők 30 felett már öregek, bezzeg a saját nemük akkor éli a fénykorát. Ez utóbbi egyébként még igaz is mindkét nemre.

40 feletti férfiként mondom, hogy szerintem mindkét oldalon 35-40 körül kezdődnek a nehézségek. Egyrészt mert ilyen korra rengetegen párba állnak, másrészt, mert már kezdenek előjönni a rigolyák, még ha szeretnénk is tagadni ezt. Egyre rugalmatlanabbak leszünk, kevésbé tudunk alkalmazkodni egy másik emberhez, ezzel együtt egyre hamarabb észrevesszük a hibáit. És ez mindkét nemre vonatkozik.

2022. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem fiatalon sokkal rosszabb volt. Bár jelentkezőkben nem volt hiány, de mind link volt, komoly szándékkal nem közeledtek. Volt köztük velem egykorú, egy csomó családos, sőt kimondottan öreg, aki még pénzt is kínált. Mindez a húszas éveimben volt, szóval nem kor kérdése.
2023. jan. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!