Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány éves koruktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány éves koruktól szembesülnek a korukból adódó társkeresési problémákkal?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 19:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Ja és #7, valószínűleg az is torzítja a statisztikádat hogy nőből a kicsit husi 5-10 kilós felesleggel rendelkezőt is a botrány kategóriába számolod, míg a 20-30 kiló túlsúllyal rendelkező férfit az erős, férfias férfi, esetleg mackó mappába rakod, és nem számítod bele a statisztikádba mint elhízottat.
2022. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Még nem találkoztam olyan nővel, aki, ha szeretett volna, ne tudott volna kapcsolatot kialakítani.
2022. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%

#7 értek egyet! Ebben a korban már tényleg elég kevés nő ad magára. 5-10 kiló attól függ, hogy 150 centi a nő vagy 170 mert teljesen mást mutat.😅 Nem baj, ha husis egy kicsit, de ha leül ne üljön már az ölébe a hasa kérem szépen.. (rengeteg ilyet látni..)

A valamire való szingli férfi meg mindig formában tartja magát még ebben a korban is!

2022. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem ezen múlik. Külsőt tekintve láttam már olyan bomba alakú 50-est, hogy sok tini megirigyelhetné.


Egyébként 35-40 körül tippelnék, de ez csak egy látatlan tipp. A hátrány nem is ott kezdődik amikor megindul a mell lefelé, hanem amikor jön a gyerek. Sőt itt egy 20 évesnek sokkal nehezebb, hisz az ő korosztálya még jocskán válogathat gyerektelen nőből, nemugy mint mondjuk 40 felett, ahol már nagyon sok férfinak is van.

2022. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
70
2022. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Feleslegesen vergődtökk, ugyanis statisztikai tény, hogy több az elhízott férfi, mint nő.
2022. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

7 Magyarországon több az elhízott férfi amúgy. Mellesleg kopaszodtok, őszültök...

23 kva kevés valamire való férfi van. Hiszen itt nyikognak állandóan.

2022. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12%

#8 az igen, mindig hitelesnek tekintettem a forrás nélküli statisztikát .


Másrészt az elhízást objektíven mutatják a statisztikai hivatalok.

Azaz egy férfi akinek átlagban 70 kilónál kellene lennie de 90 (mert épp sportol), +20 kiló, elhízott. Pedig iszonyat jó alakja van. Nőnél 60 helyett 67 az még a normál . De közben 20 éve nem sportol mert akkor vol utoljára tesiora, szóval full zsír az egész ember.

Érted a súly alapján történő “objektív” statisztikai kimutatás hátrányát ?

Én mint aki napi 2x lejár edzeni, meg tudom mondani hogy tiszta kolbász party van mindenhol. Ha már 2-3 nő volt edzeni, azt már elmés éljük egymásnak.

És igen , a dad body egy jelenség . Ez van.

2022. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
30%

"hátrány nem is ott kezdődik amikor megindul a mell lefelé"


Wooooooww.

2022. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#18 a statisztikát keresés után másoltam a 8-as hozzászólásomban.
2022. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!