Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnád venni?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy X évvel ezelőtt együtt voltatok. A kapcsolat nem volt hosszú. Ő szakított, mert nem érezte, hogy komolyan akarod őt.

Majd nagyon gyorsan lett neki új kapcsolata, gyorsan össze is költöztek.

Időnként keresett, majd miután jó ideje szingli már, és te is, újra beprobálkozna.

Előadja, hogy ő teljesen komolyan gondolná, sokat gondolt rád. Stb.

De közben kiderül, hogy mialatt nálad próbálkozik, azért másokkal is szexel.


Most ez így mi?

Mert oké, hogy nem vagyunk együtt, nem volt köztünk semmi.

De nekem ez borzasztóan visszatetsző.

Ha komolyan érdekelne valaki, akkor nem fekszem le közben mással szerintem.



2022. dec. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg már rád kéne hogy koncentráljon.

Ezzel csak azt mutatja, hogy kapcsolatban is simán megteszi.

Ha egyáltalán kapcsolatban gondolkodik.

2022. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar komoly kapcsolatot, de valószínű még mindig vonzó vagy számára, ezért próbálkozik. De az én exem pl azt csinálta, hogy ugyanígy egy bizonyos idő után (miután szakítottunk) elkezdett újra közeledni felém és akkora egoja volt, hogy képes volt azt kamuzni, hogy sokat kefel mas lányokkal, ezért inkább ignoráltam, később megtudtam néhány közös barátunktól, hogy miután szakítottunk évekig nem volt senkije és folyton rólam beszélt. Tehát ki tudja lehet a te exed is csak villogtatni akarja neked a vastökeit, mert azt hiszi ettől neked vonzóbb lesz :D
2022. dec. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem.

Nincs vissza,akárki is szakított.

Ha ő tenné,akkor ő, ha én akarnám akkor az én gyengeségem,gerinctelenségem lenne.

Ugye ha ló nincs...

2022. dec. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp!
2022. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudnám komolyan venni. Ha csak én kellenék neki nem feküdne másokkal is össze miközben nekem csapná a szelet
2022. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!