Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő igényes magára, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő igényes magára, azt miért a leendő pasijával akarja megfizetetni?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni hogy a nőknek milyen sokba kerül a testük esztétikai fenntartása. És azért keresnek milliomost hogy az vagy fedezze ennek a költségét vagy mert ő így megérdemli.


Olyat sose hallottam hogy egy sportoló srác azt mondaná hogy ő mivel kocka hasú. Veszi a fehérjéket , kondi bérlet stb hogy ezért neki vagyonos nő “jár” és az igényes megjelenéséhez szükséges pénzt fizesse ki neki a nő.


2022. dec. 4. 09:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Annyit mondok, hogy ne tévesszenek meg a magukat nőnek kiadó trollok.
2022. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
Eloszor majdnem leirtam mi mennyibe kerul, de fogom en itt farasztani magam egy ilyen sohernek. Menj fel a netre nezd meg az arakat. Nem kotelezo fodraszolt hosszu haju, kozmetikazott, fogfeheritett divatos novel osszejonni. Millio no van aki meg az osz hajat se festi, mert minek koltson ra, sampon, tusfurdo, fogkrem megteszi. Par ruha es jo napot. Kijon havi szepitkezes 5000 ftbol. Ennyit szan magara kb egy atlag pasi is, megfurdik es levagatja a hajat 3000 ftert.
2022. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
31%

Mert az "igényes nő" egy termék, amelyet az adott nő önmagából hozott létre a könnyebb/gazdagabb/szebb élet reményében. Ezt a terméket pedig a lehető legmagasabb áron szeretné a piacon értékesíteni.

Egy ingatlanok építésével foglalkozó cég miért a vevőivel akarja megfizettetni az ingatlan jó elhelyezkedését, a minőségi alapanyagokat és a luxust? Egy autógyártó miért a vevőkkel akarja megfizettetni a plusz lóerőket, előremutató technológiát és az adott modellel járó presztízst?

2022. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

"Mert az "igényes nő" egy termék, amelyet az adott nő önmagából hozott létre a könnyebb/gazdagabb/szebb élet reményében." :D Így is fel lehet fogni és mint bármelyik terméket/használati tárgyat a használathoz karban kell tartani, vigyázni kell az esztétikai kinézetre. :D

Vagy mert az olyan fajta igényesség valóban sokba kerül és az igényes nő hosszabb távon, párkapcsolatban, főleg gyerek/ek mellett már nehezebben tudja fenntartani a LÁTSZATOT, idővel egyre többe kerül, plusz a gyereknek is kell vásárolni, kevesebb marad. :D

2022. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

Gyorsan lepontoztatok, pedig az a fajta "igényes nő" akiről a kérdés szól, igenis egy termék. Csak hogy példákat is hozzak: Zimány Linda, Sarka Kata, Rogán Cecília.

3-as vagyok.

2022. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Akinek ilyen kirakat trófea kell, az fizesse meg, egy pillanatig nem sajnálom, ha kihasználják.


Normál keretek közt meg egy nő simán képes finanszírozni maga számára az igényességet. Nekem legalábbis soha nem okozott problémát. Ha meg egy férfi azt akarja, hogy a csaja a téridő minden pontján és minden pillanatában patentül nézzen ki, és erre talál egy megfelelő partnert, akkor hajrá, felőlem csapassák.


Kereslet-kínálat kérdése. Nincs ezzel semmi baj.

2022. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%
#3-5 Miért, ők igényes nők? Vajon számodra ez miben nyilvánul meg? :D Vagy a te igényességed az szimplán a kinézetre korlátozodik? :D Ez ám az értékrend. De ebben az esetben én is ugyanazt mondom, akinek az kell, az fizesse meg. "Csak hát ugye" a plasztikai sebész, a fullos fodrász, a márkás ruha, stb., bárkiből tud igényes nőt "csinálni", belső értékektől függetlenül. :D
2022. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

7: A kérdés irányult az ilyen nőkre és én arra válaszoltam. Honnan veszed, hogy nekem az ilyen nők jönnek be és egyetértek ezzel az értékrenddel?

Egyébként én mindig azon a véleményen voltam, hogy mindenki a saját külsejével foglalkozzon és ne a másik nemtől vagy később a párjától várja az anyagi támogatást. Nyújtózkodjon addig, amíg a takarója ér és akkor nincs probléma.

2022. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

7


Annak a hozzászólónak szánt kritikád, miszerint szimplán a kinézetre korlátozódik az igényessége, teljesen értelmetlen, indokolatlan és átgondolatlan.


Te vagy az, aki láthatóan megfeledkezett róla, hogy a kérdés eleve kizárólag a nők külsejéről, és az igényes külső pénzügyi vonzatairól szól.


Ha az első mondatból nem lett volna világos a számodra, hogy nem a színházjegyek, könyv vásárlások vagy könyvtári tagsági díj férfiakra való áthárításának szándékát kifogásolja a kérdező, a második mondatból szerintem azért elég nyilvánvaló, hogy az esztétikus, igényes KÜLSŐ körül forog a kérdése:


"Sokszor olvasni hogy a nőknek milyen sokba kerül a testük esztétikai fenntartása."

2022. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
8: talán ha pasik nem csurgatnák a nyálukat az ilyen nők után, akkor az egyes nőknek sem lenne megfelelésikényszerük. De amíg az ilyenre van kereslet, addig lesz kínálat is. Az anyagi támogatásra pedig egyetlen egy okuk van: ahogy már előttem is leírták, hosszútávon nem bírják anyagilag. Míg egy pasinak a külseje kerül x összegbe, addig ugyanez a nőnek 2x összeg, már eleve a fodrász is drágább egy nőnek, aztán ott van még a kozmetika, köröm, smink, ilyen krém, olyan krém. Mert ugye egyedülállóként el kell adnia magát, de az anyagi költségvetése is egyedülállóhoz van mérve, ami abba még pont belefér.
2022. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!