Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 30 közeli vagy 30 pluszos pasik nem kelnek el?

Figyelt kérdés
Mik a tulajdonságaik külső belső ami miatt nem kellenek senkinek?

2022. nov. 20. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Mamahoteles, nettó 300 alatt keres.


Esetleg még nincsenek férfias tulajdonságai, jólelkű csendes, jófiú. Csúnya az arca.

2022. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Saját magamból kiindulva:

- 28 évesen extrém mértékű kopaszodás és őszülés (szakállam esetében is), szar fogazat -> kvázi 45-nek nézek ki külsőm alapján.

- baromi röhejes kereset, ebből kifolyólag szülőkkel élek. Bár van egy saját lakásom ami esetleg plusz pontot jelenthet, de annyira megalázó a fizetésem, hogy nem tudnám fenntartani magam egyedül, szóval most inkább ki van adva albérletnek, így azért van belől egy kis plusz pénzem.

- szociális készségek hiánya/alacsony szintje: nem vagyok nagy dumagép, nem tudok a "semmiről" beszélgetni.

- csajozási képességek teljes hiánya, minimális tapasztalat nők terén: nagyjából képtelen vagyok ismerkedni és nincs is nagyon lehetőségem rá.

Egész életemben levegőnek néztek a nők, teljesen mindegy kivel/kikkel hova, mikor és milyen állapotban mentem, soha nem érdekeltem senkit, bármit is csináltam/mondtam.

- mindezek miatt már nem is érdekel a dolog, szinte teljesen elengedtem az egész társkeresés/párkapcsolat dolgot.

2022. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanok mint en
2022. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!