Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen gyakoriak a 175...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyakoriak a 175 cm pluszos nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tinderen társkeresőn, rengeteg ilyen nővel futok össze. Mi lehet ebnek az oka?
2018. jan. 22. 07:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

1) Ők azok akik a magasságuk miatt élőben nehezebben találnak társat, emiatt a neten (is) próbálkoznak.


2) Magasabbnak írják magukat, mint a valódi magasságuk, hogy annál alacsonyabb férfiak ne próbálkozzanak be.


3) Vagy csak véletlenül, pont ilyeneket fogtál ki.

2018. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Igazad lehet. En 170 cm vagyok es nem vagyok fenn egy ilyenen sem... mar. :D lehet a 175 centisek mint en rauntak ezekre a hulyesegekre es rajottek mint en csak idopazarlas... vagy az elsonek van igaza...
2018. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért mert eleve a 175+ nők nem ritkák és ők is társkeresőznek, hasonlóan, mint a 165 és 185 centis nő társaik.

Sok nőismerősöm és a volt barátnőim is 175+.


Amit #1 írt azt nem gondolom, hogy a magasságuk miatt, mert:


1) 175 cm messze nem annyira extrém magas, hogy ne tudjon magasabb férfit találni, ha ez az elsődleges szempont

2) ez ritkább eset, de ugyanolyan magas vagy alacsonyabb férfit is találhat, ha neki ez nem szempont


Szóval nincs különösebb oka, egyszerűen csak nem ritka ez a magasság.

2018. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 183cm vagyok. A legtöbb 175cm körüli nő szóba semm áll velem, mert magasabb pasit akarnak.

Ha 190cm körüli pasikra vadásznak, azokból már nincs olyan nagyon sok.

2018. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

4-es:


Ez komolyan mondom már vicc, hogy már a 183 cm sem elég nekik. A magyar nőknek semmi sem elég jó. :D

Belga meg is énekelte "az a baj" című számban. :D

2018. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miii? A 183 cm már nem elég?

Ez számomra, nőként is döbbenetes. Én mondjuk 166 cm vagyok szóval lehet, hogy nekem ezzel az átlag magasságommal könnyű dolgom van.

2018. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert magas nőnek lenni olyan, mint egy extrém alacsony pasinak lenni. Nekik a legnehezebb a párkeresés.
2018. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

#7 már miért lenne nehéz a magas nőknek párkeresés, pláne a legnehezebb?

Sokkal kevesebb visszautasítást kapnak, mint pl. a duci lányok, alacsony férfiak, stb.

2018. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

175 centi tényleg olyan magasnak számít nők között?


Most ezzel elgondolkodtattál, mert amúgy sok magas nőt látok általában, akik olyan 180 körül lehetnek, de az is lehet, hogy őket veszem jobban észre, mert mindig jobban tetszettek.

2018. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

* Az átlag feletti magasságuk miatt sikertelenebbek, mint a többi nő. De ez is csak az Ursula/Brünhilda kaliberű trampli nőkre igaz, az átlagos alkatú vagy vékony modell csajokért ugyanúgy kapkodnak magasságtól függetlenül.

* Direkt pár centivel magasabb értéket ad meg, hogy még véletlenül se vegye a bátorságot egy 170 vagy 174 centis egészséges értékrendű és énképű pasi (aki minden más téren rendben van), hogy bepróbálkozzon nála. Ha a csaj alkatával/külsejével nincs különösebb probléma, akkor szinte biztos, hogy ez a valódi magyarázat. Tapasztalataim szerint ebből a fajtából van a legtöbb és ezért rohadt nehéz az alacsony pasiknak, mert ha még nem is komplexusosak és rendben vannak önmagukkal, akkor is ilyen ocsmányságokkal kell szembesülniük.

* A legritkább eset: Abszolút nincs vele probléma, sem külsőleg, sem belsőleg és per pillanat szingli ezért szeretne egy normális felszínességtől mentes párkapcsolatot így az is megfelel neki, ha a pasija "csak" 175/178 és nincsenek olyan genetikával kapcsolatos eltorzult világnézetei (mint a legtöbb nőnek), ami alapján simán propagandaminiszter lehetett volna az NSDAP-ban.

2018. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!