Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn lévő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn lévő férfiak látnokok?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan levelet kapnak a nők társkeresőn hogy szia csínos vagy tetszel, ismerkedünk stb.....úgy hogy nincs is kép kitéve, akkor azt honnan látja hogy csinos?
2018. jan. 17. 07:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Sablon leveleket ír. Mivel a nők 99%-a el sem olvassa, vagy semmit nem ír vissza a személyes levélre, így egy idő után rászokik a copy-pastere, ha válaszolsz majd ki magyarázza, hogy olyan szépen írtál magadról, biztos a külsőd is csinos.


Amúgy a nők meg a gondolatolvasó férfiakat várják?

Sokszor látom, hogy egy sort ír a csaj egy amúgy tök üres adatlapra, hogy kreatív, sablonoktól mentes leveleket vár.

Könyörgöm, egy üres A4-es lap elolvasása után maximum egy gondolatolvasó képes személyes levelet irni nem?


(Néha azt gondolom, hogy a társkereső mindkét nemből csak a már agyhalottakat vonzza, az az 1-2 normális meg eltűnik a zombik között)

2018. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen. Tudom mit csináltál az este, úgyhogy húzd meg magad, mert kiírom ide!
2018. jan. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
A társkeresőkön az emberek nagy része tényleg agyhalott. A nők is.
2018. jan. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Sablonleveleket írnak. Minek is törnék magukat egyedi levéllel, ha úgyis kizárólag a férfi képén múlik, hogy válaszol-e a nő?
2018. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Én, próbáltam más lenni, de nem jött be az sem. Például így:- Randizunk, te csúf vén szipirtyó. Ennek is ugyan az a hatása, mintha dicsérném, bókolnék.
2018. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Bizony, látnokok vagyunk. Simán átlátunk a kijelző túloldalára, így egy teljesen üres profil alapján is ki tudjuk választani a nekünk tetsző hölgyet. Ezt a képességet egy Soros György által pénzelt titkos szervezetnek köszönhetjük, akik egy földönkívüli gyíkemberek véréből előállított enzim segítségével tettek minket alkalmassá erre a feladatra.

Ugyanis rájöttek, hogy a társkeresőkön a legtöbb női profil borzalmasan primitív, néhány közönséges képen és pár okosnak, odaillőnek vélt idézeten illetve sablonos szövegen kívül semmit nem tartalmaz. Így pedig nem tudnánk teljesíteni a nők által elvárt "egyedi levelek" iránt igényt, hiszen ha nem tudunk meg semmi egyedit az adatlap gazdájáról, akkor nyilván nem is tudunk ilyet írni. De aztán jött ez a segítség, amiért én személy szerint baromi hálás is vagyok.

2018. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor megszólalnék a női oldalról is. Kitöltött adatlappal, szolid fotókkal (két mosolygós profilkép): 10/11 "d.gunk?", "kiv...jem cam-be?", "ha fizetek, d.gunk?", "minek kő neked pasi? hülye vagy?! inkább d.gjunk"


Hát nagyon nem látnokok, mert az ilyeneket törlöm is azonnal. Viszont ezzel egyenes arányban a társalgások száma is 0. De legalább már oda eljutottam, hogy nem húzom fel magam, csak röhögök az egészen.

2018. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7: Na erre most írni fogok egy tipikus női választ: "Ha ez így van, akkor valamit tuti nem csinálsz jól."
2018. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ó biztos, csak ilyeneket lehet írni. 100% hogy engem minősít, nem azt, aki ilyennel bombáz. Nem itt kell álszentkedni a fórumokon, hanem a sokat szidott nőkkel normálisan beszélni/viselkedni.
2018. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9: Pontosan ez a lényeg.:) Ugye mennyire rosszul tud esni, mikor olyasmi miatt hibáztatnak, amiről nem is tehetsz?


Soha nem beszéltem egyetlen nővel sem bunkó módon sem itt sem "élőben". Ennek ellenére az itteni válaszaim amivel nem értettek egyet egyszerűen le lettek pontozva. Beszélgetni, kulturáltan vitatkozni az adott témában eddig még nem igazán sikerült, pedig partner lennék benne. Ki tudja, talán ebből is tanulhatnánk? Annál mindenképpen több értelme lenne, mint a jelenlegi egymásra mutogatásnak.

2018. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!