Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn lévő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn lévő férfiak látnokok?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan levelet kapnak a nők társkeresőn hogy szia csínos vagy tetszel, ismerkedünk stb.....úgy hogy nincs is kép kitéve, akkor azt honnan látja hogy csinos?
2018. jan. 17. 07:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az #1 tök jól leírta a dolgot.

Szívesen csinálnék egy olyan kísérletet, ahol leültetnék pár nőt egy nem jól kinéző férfi profil elé és megkérném őket, hogy 1-2 héten át kezeljék. Kíváncsi lennék, hogy milyen üzeneteket írnának és hogy reagálnának arra, hogy nem kapnak választ.


#9: Beszéljünk azokról az üzenetekről is, amiket normálisan fogalmaztak meg, de nem válaszoltál rájuk.

2018. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk, talán 2 volt hónapok alatt, mindegyik felszívódott. Hogy ki mim rág be és miért lesz bunkó, egyéni szoc. probléma. Lehetnék én is alapból prosztó a férfiakkal, de nem vagyok. Ezeket a kanegereket is csak törlöm, pedig pár "kedves" szót megérdemelnének meg a drága anyucijuk is, hogy ilyet nevelt.
2018. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Az #1 tök jól leírta a dolgot."


Az #1 fogalomzavarban szenved. A "kreatív, sablonoktól mentes" mióta egyenlő azzal, hogy "személyhez szóló"? Ahhoz, hogy írj egy egyedi levelet, nem szükséges tudnod semmit a másikról. A lényeg, hogy a levelet ne legyen olyan, mint a 20 másik amit aznap kap. Az első levélben nem bókolni kell (minek?), és nem is bemutatkozni (arra ott van az adatlapod). Az első levélben fel kell kelteni a másik érdeklődését.


(Ettől függetlenül, ha valakinek nincs kitöltve az adatlapja, az nyilván nem gondolja komolyan a társkeresést, ezért szinte biztos időpazarlás ráírni, de az egy más kérdés.)

2018. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13: Rendben, tehát van egy női adatlap, amelyről a következőket tudod meg: 30 éves, szőke, 168 magas 62 kg, középfokú végzettsége van, nincs gyereke, 30-40 közötti férfit keres (szerintem egy teljesen átlagos 30-as nőt írtam itt körül). Mellette van két kép (mondjuk egy arckép és egy teljes alakos). A bemutatkozásában pedig leírja a szokásos, "szeretek sportolni, filmet nézni, imádom az összebújós estéket" dolgokat.


Ha nem túl nagy kérés, írnál "neki" egy olyan levelet, ami nem sablonos és nagy eséllyel válaszolni is fog rá, mert kitűnik a többi 20 közül?

2018. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Óhajod parancs! Tessék, egy levél, amilyet még valószinűleg nem kapott:


"Kedves Lilla!


A legviccesebb fénykép, amit eddig láttam ezen az oldalon, az volt, mikor egy lányt pont abban a pillanatban fotóztak le, amikor az ölébe borul a születésnapi torta. Biztos van aki szerint gáz ilyen képet feltenni a bemutatkozó képek közé, de egy kicsit elgondolkoztam, milyen személyisége lehet egy olyan embernek, aki simán felvállal egy ilyen képet? Valószinűleg nagyon jó humorérzéke van :).


Mi volt eddig a legviccesebb vagy legcikibb fotó, amit itt láttál valakiről?

A férfiak által feltöltött képeket én nem láthatom, de gondolom vannak ott is érdekesek. Nagyon szivesen hallanék ilyenekről.


Üdvözlettel:

Tamás"

2018. jan. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15: ez tipikusan egy olyan levél, amit utána copy-paste ki lehet küldeni 500 nőnek, semmi olyan nincs benne, ami konkrétan az adott hölgynek szól.
2018. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyébként amíg le nem szoktam a társkeresőzésről, addig mindig, kivétel nélkül 2-3 az adott nőnek szóló levelet irtam, vettem a fáradtságot, hogy kitaláljam, megfogalmazzam.


Volt, hogy a levél az adatlapom megnézése után a kukában landolt olvasatlanul.


Egy idő után rájöttem, hogy gyakorlatilag a levélnek egyetlen szerepe van a nők nagy részénél, hogy megnézze a kepeid, hogy bejössz e neki.


Innentől pedig elvileg bőven elég a legminimálisabb levelet irni, egyetlen “.” karakter is kiváltja a “hű, jó pasi” vs “nem tetszik” érzést.

2018. jan. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#15: Köszi, hogy válaszoltál. Ezzel már bőven előrébb vagyunk, mint az "írjatok egyedi leveleket"<--->"felesleges, mert úgysem olvassátok el" féle egymásra mutogatással.


Egy ilyen levél valóban sokkal találóbb, mint egy "Szia, van kedved ismerkedni?" féle, viszont ahogy az előttem válaszoló, úgy én sem értem, hogy mitől egyedi? Itt a Lilla név gyakorlatilag bármely női névvel helyettesíthető, innentől pedig mehet a ctrl+c ctrl+v.

A 16-17-es válasz írójával egyetértek, nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Ezek alapján viszont összerakhatjuk a sikeres férfi társkeresői profilt:


Átlagos pasiként semmi esélyed, tehát kell egy "stylist", aki lehet a haver barátnője, osztálytárs, kolléganő, lánytesó, tehát bárki, aki a női szemnek tetsző stílust tud kitalálni neked (öltözet, frizura, szakáll, vagy annak hiánya...). Kell egy fotós, aki habár nem profi, de tisztában van azzal, hogy hogyan lehet jó képet csinálni valakiről, illetve ezeket a képeket utómunkával fel tudja turbózni. Ezzel lesz mondjuk 4-5 kép, ami mehet fel a profilra. A profilt kitöltöd normálisan, majd egy általad írt levélhez hasonlót elküldesz pár szimpatikusnak látszó nőnek. A levéllel annyit elérsz náluk, hogy "na legalább nem egyből a dugással jön", megnézik a profilodat és dönteni fognak. Igen, a képek alapján (ha nincsenek, akkor itt véget is ér a történet). Nem érdekli őket (talán el sem olvassák), hogy mit írtál ki magadról, az a pár kép lesz a döntő.


Itt viszont felmerül a kérdés, hogy ez jól van-e így? Biztos egy stáb kell ahhoz, hogy férfiként minimális esélyünk is legyen? Persze ezt a jól kitalált álarcot lehet viselni az első, második... randin, de idővel le fog hullani. Onnantól pedig a nő jogosan érzi magát átverve, mert "a reklámban nem ezt mondták". Ha viszont az a reklám a valóságról szólna, akkor egyetlen próbát sem tett volna, mert a konkurencia többet ígér (nyilván hasonló teljesítménnyel), így azt fogja választani.

2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

" ez tipikusan egy olyan levél, amit utána copy-paste ki lehet küldeni 500 nőnek, semmi olyan nincs benne, ami konkrétan az adott hölgynek szól."


Igen olyan. Mert még mindig ott tartunk, hogy "kreatív" levélről van szó, nem személyre szólóról.


És igen, több lánynak is elküldheted. Attól még egyedi lesz. Igen, a lány sejtheti, hogy nem csak neki küldted el, de attól még számára friss lesz és új, mert ilyet még nem kapott. És érdekesebb erre válaszolni, mint hatvanadszor leírni, hogy milyen filmeket szeret. Onnantól nem lenne egyedi, ha a Gézától, a Pistától meg még 3 másiktól megkapná minden lány ugyanezt. De nem fogja, mert a többségnek nem fog ugyanez ugyanakkor kipattanni az agyából. (Most már lehet, hogy igen, hiszen itt van a neten, az másolja le aki akarja). De mi gátol meg benne, hogy kitalálj egy másikat? Semmi.

2018. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!