Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan 40 pluszos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan 40 pluszos, talpraesett nővel, aki eléggé öntörvényű ?

Figyelt kérdés
Olyan, aki a korábbi kapcsolataiban is főleg csak magára számíthatott, ezért nemigazán vár senkire, és ha kér is segítséget, akkor sem várja meg az illetőt, hanem elintézi maga. Itt olyanra gondolok, hogy megkéri a szomszédot aki műszakis ember, hogy menjen el vele pl háztartásigépet venni, de mire az hazaér, vagy ez miatt szabit is vesz ki, addigra már csak a vásárlás tényét közli vele. Vagy ha van párja, akkor is van rá esély, hogy egyedül dönt a nyaralás helyszínéről. Ez mellett ad magára, csinosan öltözik, fodrász, műköröm, vezeti a háztartást, csak az előbbiek terén nehéz eset.
2020. júl. 31. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, járnék vele.
Nem
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Semmi nőies nincs benne, nem.
2020. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Amit el kell intézni, azt el kell intézni. Nekem szimpatikus hogy nem kell babusgatni a nőt, hanem intézi a háztartást és amire szükség van. Bár úgy vélem ez 25 felett már elvárható és nem öntörvényűség.
2020. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ez az ember nem csapatjátékos, szándékosan dacol azellen, hogy egy kicsit is tekintettel legyen a másikra és kicsit is együttműködő legyen. Márpedig úgy nem fog nálam működni egy kapcsolat, ha csak én igyekszem.


A műkörmök amúgy is kizáró ok és a háztartást sem kell egyedül vezetni.

2020. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Öntörvényű emberek ha jobban megfigyeled őket sok minden kiderül róluk ami nem pozitív. Mert más embereken simán átgyalogol, amikor az érdekében áll-mert neki az megfelelő, és természetes és az érdekét szolgálja. Köszi de ilyen emberek nem kellenek..
2020. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 vagyok és nagyon önálló. Mégsem döntenék a párom nélkül a nyaralásról vagy egyéb fontos közös dolgokról. Illetve a fenti példa alapján sem szivatnám meg a szomszédom. Ez nem önállóság, ez tahóság.

Viszont, ha ügyet kell intézni, nem kell engem furikázni vagy nem vagyok buta, hogy egy nyomtatványt képtelen legyek kitölteni, vagy a saját dolgaimban ne tudjak dönteni. Nem ezért van párom, hogy tutujgasson, de tudni kell, hogy azok a döntések, amik a másokat is érintik, igenis közösen eldöntendők.

2020. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
"egyedül dönt a nyaralás helyszínéről" Úgy érted, egyedül dönt és egyedül is megy oda a saját pénzén?
2020. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi szüksége is lenne a fent említett hölgynek párra? Úgy látom, nem kezeli egyenrangú és egyenértékű félként őt.
2020. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 Úgy értettem, hogy nem az van, hogy együtt nézegeti a barátjával a lehetséges szállásokat, hanem egyedül nézte ki, hogy hova menjenek ketten. De jelen esetben semmi komoly,csak 3 nap egy wellness hotelben
2020. júl. 31. 12:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

12:50-es vagyok


Meghívja a párját is? Vagy a pasas szőnyegbe csavarva fekszik majd a raktérben, tetszik-nem tetszik alapon :) ?

2020. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9 😂 🤣

Ez most szülinapi ajándék is, de egyéb esetben osztoznak mindig a kötségeken.

2020. júl. 31. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!