Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, ti szoktatok próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, ti szoktatok próbálkozni Nagyon csinos vonzó lányoknál vagy csak olyanoknál akik nem igazán vonzanak, tényleg nincs esélyünk igazán vonzó nőknél, ne is próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
Egyértelműen incel vagyok. Ez már lassan 40 évesen kiderült, igaz volt már barátnőm de duci nővel aajnos, az ilyen vékony csinos szép arcú hajú lányoknak nem kellettem legalábbis eddig. Igaz nem sok nőnél próbálkoztam nem tudom hogy lenne értelme olyan nőnél próbálkoznak aki igazán tetszik, ugyanis a nőknek talán nem a külső az elsődleges mint nekünk férfiaknak
2022. nov. 19. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
már senkinél sem próbálkozok. megértettem, felfogtam, feldolgoztam, hogy ez nem én "sportom". folyamatosan próbálkoztam, csak kiröhögés, elutasítás, vagy finom leépítés volt az eredmény. 40 évesen te is miben reménykedsz még? nem is értem. mi változna, most hirtelen?
2022. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elsődleges a külső, de nem elhanyagolható szempont nálunk sem
2022. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Incelek, ti szoktatok próbálkozni Nagyon csinos vonzó lányoknál"



Hat ilyen ubercsinos csajoknal sosem probalkoztam, mert nem volt soha ilyen csaj az ismeretsegi koromben.....


Akiknel probalkoztam, azok full atlag csajok voltak, a friendzone-ig jutottam, ha nem lettem pleknebol elhajtva :)



38F incel

2022. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38F incel, sikerült végül betenni valamelyiknek? mert ha nem....
2022. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nőknek is a külső az elsődleges, akármit is mondanak.
2022. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha csak poénból próbálkozok, de persze nem személyesen. Aztán ha alakulna valami, lekopok.
2022. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"igaz volt már barátnőm de duci nővel aajnos"



Megértem, hogy nem tetszik egy testes nő, de az azért nagyon bunkó, hogy úgy fogalmazol, hogy nem megy barátnőszámba, kvázi nőszámba.

2022. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!