Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diploma nélkül a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diploma nélkül a férfiak értéktelennek?

Figyelt kérdés
Nők véleménye érdekelne. Ez miatt utasítottál már el férfit? Butának gondoltad a melós embert)
2022. nov. 18. 06:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

Az a nő, aki pl.szabadidejében klasszikusokat hallgat, és havonta 2x színházba jár, Aput hallgat utazás közben, nem fog tudni mit kezdeni egy férfival, aki meló után egy sör mellett beül a gamer pc elé, vagy nem lehet kirobbantani a netflix elől.

Ez fordítva is igaz. Nálam pl. a kocsiban Arvo Part, Bon Iver, Metallica, Radiohead szól. Nem tudnék olyan nővel élni, akinek a Majka, meg a hasonló szutykok jelentik a szórakozást. Akinek mindegy, hogy Lennon, vagy Lenin, azzal nem tud egy diplomás ember mit kezdeni. Bár a diplomások között is vannak meglepően egyszerű észjárású emberek.

2022. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nagyon furán gondolkozol. Mi köze van a zenei ízlésnek bármihez is? Én elektronikus zenén belül hallgatok stílusokat. Sosem érdekelt hogy egy lány akivel ismerkedek hogy ő mit szeret. Ha nem közös az érdeklődés benne akkor se tinik vagyunk már! Nem iszok sört se más alkoholt. Netflix volt de nem olyan rég mondtam le. Nincs Gamer gépem. Még valami hülyeség?
2022. nov. 18. 08:39
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás nő vagyok, 300 pár ezer forintot keresek. Férjem szakmunkás végzettségű vállalkozó. Nem iszik, nem játszik.


Nem nézem le, sőt. Nagyon is felnézek rá. Nem a fizetése, vagyis vállalkozónál ilyen fix nincs, szóval nem a pénztárcája miatt, kb ugyanúgy állunk anyagilag és ugyanazt engedhetjük meg magunknak.

Mindketten inkább a Metallicára szavazunk:) de bejön Majka is.

2022. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Diplomas nő vagyok! Nem vagy ertéktelen, de nem kezdenék veled a fizetésed miatt! Nekem fontos, hogy a férfi többet keressen nálam, tehát netto 600 felett
2022. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen, én diplomás vagyok és összejöttem volna egy nem diplomással (mondjuk ő nem melós volt), csak nem akart tőlem semmit, és utasítottam már el egy mérnökinfóst (nem a troll kérdések miatt írom viccből, tényleg mérnökinfós az illető).

Nem csak a végzettség számít. Diplomásként lehet, hogy jobban adná magát, hogy egy másik diplomással több a közös bennünk, de sokszor közel sem. És mellesleg a nem diplomás nem feltétlenül melós...


"Szakács szakmám van."


Teljesen jó és normális szakma. Igaz, előbb a covid, most meg a válság betett a vendéglátásnak, de egy szakács - ha jól csinálja - simán többet keres, mint egy diplomás. Ha külföldre is kimegy, akkor meg pláne.

2022. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért jársz 6 órában?

Tanulsz esetleg?

2022. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben egy diplomával rendelkező sokkal értéktelenebb, mint egy józan paraszti ésszel megáldott melós.
2022. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Olyat, akivel személyen ismerkedtünk és minden jól ment, nem. Volt is olyan párom, akinek nem volt, amikor összejöttünk (mondjuk neki azért, mert egy tárgyból többször bukott egyetemen, de segítettem neki, hogy újra megpróbálja és sikerült, hogy jobbak legyenek a munkaerőpiacon az esélyei - uarra a szakra jártuk - de akkor sem hagytam volna el, ha nem sikerül). Társkeresőn viszont beraknám szűrőnek. Ez van, kényelmes vagyok, a fenének van kedve 20 olyan üzenetet elolvasni, amit pocsék helyesírással fogalmaztak meg, és süt róla, hogy az illető igénytelen és messze nem vagyunk egy szellemi szinten... ez meg, ha tetszik, ha nem, főleg a képzetlenekre igaz. Élő ismerkedés más, mert ott kb. 2 perc alatt, vagy még talán annyi sem, ki lehet szűrni, hogy kivel van esélyem egy számomra normális párkapcsolatra, és kivel nem.
2022. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

Nekem mondjuk kizáró ok lenne, de lehet, hogy ezzel pszichológushoz kellene járnom.


Én voltam mindig a stréber kislány általánostól gimiig, aztán egyetemen is mindig az első sorban ültem. A barátaim is mind stréberek voltak és amúgy kellett amiatt munkahelyet váltanom, mert nem volt elég diplomás a munkahelyen és ezért a munkahelyi kultúra ilyen kicsit túl prolis (?) volt nekem. Senki nem tartotta be az etikett szabályokat stb.


Szóval biztos vannak ilyen emberek, de szerintem a többségnél nem probléma.

2022. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!