Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig nem jött össze semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem jött össze semmi akkor már ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és egyedül élek. Nem járok nagyon sehova mert otthonról dolgozom. Egy kapcsolatom volt eddig egy volt gimnáziumi osztálytársammal, bár az sem volt igazi kapcsolat mert szex nem volt benne, csak néha megengedte hogy ruha nélkül megmasszírozzam és engedte, hogy kiverjem magamnak közben, stb.. Szóval ennek 1 év után vége lett, azóta semmi kapcsolatom nem volt, alkalmi sem. Én igazából eléggé kocka típus vagyok, jól el vagyok a videójátékokkal és az akciófiguráimmal amiket gyűjtök. Most, így 36 éves fejjel már azért egyre jobban hiányolok egy normális kapcsolatot, de szerintem ez már nem igazán fog már eljönni. Le is tettem róla, mert nem vagyok az a népszerű típus, elvagyok magamban és otthon szeretek leginkább lenni a játékaimmal és a macskáimmal. Néha lemegyek boltba, meg néha leviszem a szemetet és nagyjából ennyi a kimozdulásom. Esetleg ha néha muszáj valahova menni pl. orvoshoz, vagy hivatalos ügyben oda elmegyek taxival, de csak ha nagyon muszáj.


Már sokszor úgy érzem, hogy a magam fajtának esélye sincsen a mai világban, hogy barátnőt találjon magának. Megváltoztak az igények amikkel és nem tudok és nem is akarok lépést tartani. Ezek felszínes Facebook "barátságokból" meg sosem kértem, mert ezeket hülyeségnek tartom.


Nyilván tudom, hogy nekem is kellene tennem ezért valamit és változtatni se ártana pár dolgon az életemben, de arra én nem vagyok hajlandó semmiképpen. F/36



2022. nov. 16. 03:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Így kb nulla az esélyed.

Egyébként mik az igényeid, mert azokat sem írtad le?

Te hogy nézel ki, mert a mai világban ez nagyon sokat számít?


Ha jól nézel ki akkor könnyű lesz még társkeresőn is ismerkedned, ha átlagos vagy vagy csúnya akkor inkább ne is próbálkozz vagy csak élőben de ott se számíts nagy sikerre.


Én hasonló helyzetben voltam mint te egy átlagos kinézettel és amint elkezdtem szociális életet élni akkor jöttem rá hogy milyen korlátozottak a lehetőségeim és mennyire kevés esélyem van egy nekem tetsző nőt találni, így már nem is erőltetem inkább a dolgot.

2022. nov. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Olyan not keress akinek hasonlo az erdeklodesi kore.

Egyik haverom egy online lovoldozos jatekon keresztul ismert meg egy csajt kb 10 evvel ezelott es ma mar hazasok ugyhogy meg a kockak is tudnak baratnot talalni.

2022. nov. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.Ez tök poén, pláne hogy 10 évvel ezelőtt még réteg foglalkozás volt és le voltunk nézve mert hogy mi vagyunk a "kockák" :D. Azért valahol szebb is volt a gaming akkoriban.
2022. nov. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Neked felesleges, ha változtatni sem vagy hajlandó, így össze sem jönne. Nem a világgal van csak baj, bár nyilván vannak, hanem elsősorban veled.
2022. nov. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon kevés nő van, aki ilyen otthon ülő, sehova ki nem mozduló, beszűkült életű férfira vágyik, mint te vagy. Esetleg egy netes társkeresőn próbálkozhatsz, hátha találsz valakit. Az, hogy nincs gyereked, némi előnyt jelent ebben a korban. Talán egy elvált, kisgyerekes anyukát találhatsz, aki el tud fogadni, ha kitartóan keresgélsz.
2022. nov. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha olyan vagy mint egy teleszart búváruha akkor csodálom hogy annyira megsajnalt valaki hogy láthasd meztelenül és kiverd magadnak rá.
2022. nov. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneken tök felesleges előre elmélkedni. Rakd fel magad társkeresőre, aztán kiderül, van-e rád kereslet.
2022. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, esetleg próbálkozz a bzik kozt
2022. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Le is tettem róla, mert nem vagyok az a népszerű típus"

Nem kell népszerűnek lenni ahhoz, hogy egy emberrel érdeklődjetek egymás iránt.

2022. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!