Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek sikerül elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek sikerül elérni az alábbi anyagi javakat 35 éves kor előtt akkor már jó esélyel tud indulni a nőknél?

Figyelt kérdés

Havi nettó 500e vagy több fizu.


2-3 szobás Budapesti lakás.


Audi a6 nem hitelre.


2022. nov. 14. 14:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

9es, jólvan, nem kell a bullshitelés, ez azért már tényleg túlzás....


Kérdező!

Ha pénzben méred a kapcsolatot, ne lepődj meg, ha a másik fél is pénzben fogja! Csak aztán ne menjen a picsogás, hogy csak a vagyonodért van veled, hiszen eleve ez volt az, amivel hírdetted magadat.

2022. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező nem kell többször linkelni a ksh-t, ez nem változtat azon hogy ez a pénz kevés


Ha egy havi egy wellness hétvége és pár vacsora elvinné a fizud


Miből élnétek meg?

Miből lenne nyaralás?

2022. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ki kondta h a nő nem dolgozna?


Én nem.

2022. nov. 14. 14:53
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

13 és azt várod hogy egy nő tartson él téged?


Nem lenne ciki?


És amíg ő nyaral addig te otthon ülnél?

2022. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

14, maradj már. Értjük, hogy vagy kva magas lovon ülsz, vagy kva nagy a fantáziád, de a lényeg, hogy baromságokat beszélsz. Az emberek - beleértve a párbna élő embereket - nem mennek el havi 1x welnessben és nem bsznak el 50ezret egy étteremben ketten, és se igényük, se keretük nincs erre. Értem, hogy te ilyen vagy, vagy ilyen szeretnél lenni, de a többség nem, úgyhogy ne próbálj meg senkit sem meggyőzni arról, hogy ez az átlagos.


Ettől függetlenül a kérdező kvára nem ért a nőzéshez, hisz pénzben méri őket, de a te nagyszájú pöffeszkedésed teljesen céltalan és értelmetlen.

2022. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
17. En most először írtam ki ilyen kérdést.
2022. nov. 14. 15:07
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom de szinte minden nap látni egy ilyen nettó fizetés meg hitelmentes Audi kérdést
2022. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy biztonsági őr keres 400 ezret már. Vagy egy takarító Pesten.


Havi 2 wellness meg éttermi vacsorát nem tudnàl 500 ezerből àllni a nőnek! Szedd össze magad mert ez kevés!

2022. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
2022. nov. 14. 15:31
 20/24 anonim ***** válasza:
5%

És karrierje van mellé? Előrelépési lehetőség? Milyen diplomád van?


500 nettó amúgy tényleg nem sok, egy maszek burkoló lazán a dupláját viszi haza

2022. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!