Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek tini koruk óta folymat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek tini koruk óta folymatosan vannak kapcsolataik nekik boldogabb az életük?

Figyelt kérdés
Meg könnyebben fog menni felnőttként is a kapcsolatteremtés?
2022. nov. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal korban nyitottabb az ember, akkor később is könnyebben ismerkedik. Az, hogy mióta vannak kapcsolatai, nem feltétlen jelentik azt, hogy jobb is az élete. Sokan futnak bele fiatalon és sajnos idősebbkent is bántalmazó kapcsolatokba.
2022. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremnek több pasija volt tinikora óta, aztán közel a harminchoz senki nem bírja elviselni hosszútávon.
2022. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Semmit nem ér az, hogy mondjuk 10 év alatt van 5 darab 2-2 éves kapcsolatod, ha mind véget ér.
2022. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Mindenesetre én mindig sokkal jobban érzem magam ha valakivel kapcsolatbna vagyok még ha az csak szex is többnyire.
2022. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
4.Jah, valami ilyesmi nekem is hiányzik.
2022. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem boldogabb, talán tapasztaltabb, nyitottabb, magabiztosabb. A 13 éves fiamnak már van barátnője, nagyon is támogatom, szerezzen tapasztalatot.
2022. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen volt az utolsó, azóta eltelt 10 év.
2022. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!