Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelöltem egy nőt facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy nőt facebookon,erre letiltott,vélemény?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 20:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi lenne a vélemény? Miért jelölne vissza idegeneket. "ismerősnek jelölöm" van a gombra írva. Te az ismerőse vagy?
2022. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%

Hagyjuk már ezeket a kamu szövegeket.

Ha facebookon nem lehet ismeredni, akkor én hogy találkoztam onnan több csajjal is?

És a barátaim?

Ha most bejelölnék mondjuk 5-öt csajt, ok 4 offolna, de 1-el elkezdenék beszélgetni és abból lehet hogy alakulna valami.

Ez egy közösségi platform, semmi nem tiltja meg hogy bejelölj valakit csak mert nem ismered, max nem jelöl vissza azt csá.

Lányok is szoktak nekik bejövős palikat jelölgetni, elmondanám.

Szánalmas hogy nem hasznosság, hanem like/dislike alapon minősítik a kommenteket.

2022. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
5%
Megint egy kamu kérdés a femcelektől hogy itt tudják kiélni a beteges férfigyűlöletüket
2022. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#22 semmi sem tiltja, de nem kell akkor meglepődni, ha valaki nem nyitott rá
2022. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
96%

Engem jelölt be már több nő is. Amikor egyedülálló vagyok, akkor rákérdezek, hogy honnan ismerjük egymást és már megy is a beszélgetés.

Ha van párom, akkor nem reagálok a jelölésre.

Én is kezdeményeztem már FB-on, lett is belőle kapcsolatom. De olyan is volt, hogy mire találkoztunk volna, megismerkedett mással. Ez van, elköszöntünk, nem kerestem többet.

2022. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

6:

"akkor nem érek fel a volt csávójához aki egy tróger,gonosz,tanácsi dolgozó"


Csak szólok, a tanácsrendszer a rendszerváltás előtt, tehát több, mint 32 éve szűnt meg. :-))))

2022. nov. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszettél neki,ennyi.
2022. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12%
Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy online ismerkedjenek veled a nők.
2022. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
60%

#20

Nem éppen. Sokan csinálják ezt a jelölgetést. Idősebb elvált nők is. Konkrét esetről tudok, ahol a 40-es nő jelölgetett neki szimpatikus, idősebb faszikat, akik egyedülálló státuszban voltak. Össze is jött az egyikkel, mai napig együtt vannak.

Az igaz, hogy a face dating egyszerűbb, de sokan nem regelnek , csak fenn van az egyedülálló státusz, vagy nincs jelölve. Ez már alapból esélyes, ha nincsenek fenn olyan fotók, ahol apu/anyu is szerepel.

2022. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismeritek egymást, akkor ez a normális reakció. Minek kellett volna visszajelölnie? Nem erre van a facebook.
2022. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!