Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a nők egyáltalán minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a nők egyáltalán minek vannak a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy kapok egy kedvelést, de mikor írok neki, akkor válaszra se métatnak. Vagy mint a legutóbb, hogy ugyan csak másnap, de 2 mondat után többet nem írt.

Az ilyenek minek jelölgetnek ha utána mégsem akarnak ismerkedni?


2022. nov. 2. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan szokott lenni, hogy jobbra húzom, de aztán az írása, stílusa nem szimpatikus, vagy más fajta “ismeretséget” keresünk. Bár én ilyenkor megírom, hogy nem egymást keressük.
2022. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőre naponta mondjuk 30-50 pasi ráír. Lehet utána lett érdekesebb, ez egy ördögi kör így.
2022. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván több embert is jelölgetnek és már mással beszélnek. Nekem anno Tinderen volt vagy 500 matchem, de nyilván nem írt rám az összes pasi, csak kb. az ötöde. Na és, a többi már biztos másik lánnyal beszélgetett, ezen minek behisztizni. Ja és én se írtam vissza az összes pasinak, aki rámírt, mert nem az volt a célom, hogy egyszerre 10-zel beszélgessek, hanem csak eggyel.
2022. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a röhely, hogy volt aki fél év alatt 2x is megjelölt, megadta a telefonszámát is, sőt lebeszéltünk egy találkozót . Persze a telefonból kb 5 perc lett, mert, hogy hívja a gyereke, és a találkozót is lemondta aznap reggel. Persze másnap se nagyon beszéltünk, utána meg már a telefont se vette fel. Korábban már egyszer a facebook tártskeresőjén is összefutottunk, de akkor is azért hanyagoltam, mert teljesen félválról vette az egész ismerkedést, miközben panaszkodott, hogy 1 éve nem talál komolyat.
2022. nov. 2. 11:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak fent, mert keresnek ők is, csak mást, nem feltétlenül téged. A többit pedig korábban már leírták, nem fog az ember lánya egyszerre 100+ pasival beszélgetni pusztán azért mert match lett.
2022. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekelted őt igazon, max csak ilyen tartalék lehettél ha nem jön össze a "jobb pasi".
2022. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép nőért iszonyatosan sok férfi áll sorban.


ÉS ha 1 perccel később talált jobbat, akkor nem fog írni.

2022. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyant is meséltek, hogy vannak akik egy szakítás után, hirtelen ötlettől vezérelve regisztrálnak, aztán rájönnek, hogy ez nekik mégsem megy. Facebookon beszéltem egy ilyennel, aki másnap törölte is magát.
2022. nov. 2. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Plusz azt se felejtsd el, hogy vannak "csaliprofilok", és sok pasi is van egy-egy női kép mögött.
2022. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, igen. Az ilyen társkeresőnek nagy a konkurencia nőknek és férfiaknak egyaránt.
2022. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!