Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen érzés nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen érzés nektek, mikor egy pasi tök szimpatikus, tetszik is nektek, aztán mikor eljön a szex ideje, kiderül, hogy egy csökött kis bébirépát tárol a gatyájában? Mit léptek erre?

Figyelt kérdés

Mi játszódik le bennetek ilyenkor? Létezik ennél nagyobb csalódás, kiábrándítóbb dolog egy férfiben? Hogyan kezelitek a helyzetet? Milyen módszerrel koptatjátok le? Azonnal nyersen elhajtjátok, megkímélve magatokat a további bajlódástól? Vagy játsszátok az irgalmas nővért, és csak finoman közlitek vele a helyzet mibenlétét, netán annyira vigyáztok a kis önérzetére, hogy más dologra fogjátok, mikor kidobjátok? Esetleg van olyan is köztetek, aki akár le is fekszik vele egy vagy néhány alkalommal, hogy ne bántsa meg, és csak azután ejti valami kamu indokkal? Azt is el szoktátok játszani, hogy ha esetleg a pasi kérdez rá, hogy nagyon kicsinek tartjátok-e, kegyesen "átlagosnak" hazudjátok a hitvány kis féregnyúlványát? XD

Hogy lehet jól kezelni egy ilyen idióta, kelletlen, hiperkellemetlen helyzetet? Nektek mi a módszeretek erre?



2022. okt. 29. 12:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
Volt rá példa. Egyszerűen eljöttem a sráctól, mondván hogy rosszul érzem magam. Felesleges lett volna szexelni vele, tudtam, hogy nem lesz jövője a dolognak. Nem akartam megbántani, sem reményt ébreszteni benne, de álszent sem vagyok, ismerem az igényeimet és nem akartam egy újabb tuti rossz szexet a "listámon"... Próbáltam már ilyen mérettel, egyszerűen nem jó. Ennyi.
2022. nov. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%
13. Hol átlag ez? Aprajafalván maximum.
2022. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%

"De mennyire kicsi? És a teljesítménye milyen? Mennyire kanos, vággyal teli?"

Hát ez nagyon cuki! :-D

2022. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
63%

inkább a keménysége a lényeg,meg hogy tudja használni.

Voltam már nagy lagymataggal is,nem tudott kielégíteni,hiába volt

ránézésre nagy.. :-( meg kevés fickó tud jól szexelni,

én is eggyel találkoztam életem folyamán.

2022. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%
21! Ez oké, de mennyi az "annyi"? Mert így, hogy kicsi volt neki nem mindegy, hogy 8 centi a kicsi, a 10 a kicsi, vagy a 12 a kicsi neked vagy a 14. Mert 12 és 14 centis már sok pasinak van, mert ez kb. az átlag alja és felső része.
2022. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
55%

25.

Volt pár eset. Az egyik volt nagyon extrém 7-8cm kb ránézésre. Tényleg nagyon pici.

A másiknak 13. Vele Párszor együtt voltunk, de nem volt jó.

Ezek után kb szemmértékre már tudtam, hogy mi az ami nekem már rendben van és mi az ami túl kicsi. Utóbbiakkal már ki sem próbáltam.

A páromról pl azonnal láttam, hogy a méretével nem lesz gond. Igazam is lett:), egyik alkalommal megkértem hogy had mérhessem le, kíváncsi voltam jól saccoltam e, 18cm neki. Szóval igen, vannak azért látható ( és érezhető) különbségek. A legtöbb pasival akivel szexig jutottam, kapcsolatom is volt, hosszabb- rövidebb ideig, mindegyik méretére emlékszem, 17-22cm közt voltak egyébként.

2022. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
37%
25: ha valaki megszokja a 22 centit, annak kevés lesz a 13... Férfiba ugyanez: több évig volt "d" kosaras feleséged, a válás után tuti nem fox egy "b"-ssel szerencsétlenkedni.
2022. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom az átlag 13-15 centi. Azt hittem a kérdésedben mikropéniszre gondolsz. Na, az olyat én is kihagynám. Nincs értelme, ha nem érzek semmit. De voltam már pasival, akinek kb 12 centi volt, határozottan kisebb volt neki az átlagosnál. És vele volt a legjobb a szex. Mert belé voltam szerelmes. Azt mondanám, hogy 10 centi fölött sokkal többet számít, hogy mit érez a nő, mint a pénisz mérete.
2022. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen 17 felett erzem a farkakat fele noknek jo mely lehet a luka illetve nagyon gyenge a vagina izma , mar fiatalon olyan belulrol a sunaja mint egy 60 +eves nyanyanak..
2022. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
67%
26! Éshol akasztasz le ilyen extrém farkú pasikat? Mert az átlag ez a 12-14 centi, a 12 centis is gyakorlatilag végigéri a hüvelyt.
2022. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!